Kategorie

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.

Novinky

101 báječných aut a strojů /

Obálka knihy 101 báječných aut a strojů

Nejmenší děti fascinuje svět kolem nás. S tímto báječným leporelem, plným barevných obrázků aut a strojů si mohou ukazovat, poznávat i pojmenovávat ty které již viděli, nebo to co je ještě čeká.

259,- Kč 179,- Kč

101 báječných zvířátek /

Obálka knihy 101 báječných zvířátek

Nejmenší děti fascinuje svět kolem nás. S tímto báječným leporelem, plným barevných obrázků zvířátek si mohou ukazovat, poznávat i pojmenovávat ty které již viděli, nebo ty co ještě neznají.

259,- Kč 179,- Kč
 

Atlas Zvířat-Školákův zeměpisný průvodce /

Obálka knihy Atlas Zvířat-Školákův zeměpisný průvodce

Pojďte s námi objevovat zvířata jednotlivých kontinentů, zjistíte jaká žijí v lesích, horách i savanách, v polárních oblastech či v pouštích.

329,- Kč 199,- Kč

Barvy - Obrázkový lexikon /

Obálka knihy Barvy - Obrázkový lexikon

Pojďte se spolu s našimi nejmenšími učit barvy a první slůvka. Čeká je seznámení nejen s barvami, ale poznají i různá zvířátka, pojmenují mnoho dalších věcí. Vše je doprovázeno názornými obrázky, kniha má pevné desky proto vydrží.

279,- Kč 179,- Kč
 

Bez frází a bez jůtubu / Dominik Landsman

Obálka knihy Bez frází a bez jůtubu

Příběhy Bez frází pro děti. Osudy výjimečných českých sportovců vyprávěné oblíbeným spisovatelem Dominikem Landsmanem tak, aby jim rozuměli i školáci.

449,- Kč 150,- Kč

Bitva na Bílé hoře 8. 11. 1620 / Dušan Uhlíř

Obálka knihy Bitva na Bílé hoře 8. 11. 1620

Bitva na Bílé hoře bývá označována jako největší prohra českých dějin, jako národní tragédie nejhoršího dosahu. Málokteré bitvě byl přisuzován tak tragický význam jako této krátké vojenské srážce, která netrvala ani celé dvě hodiny.

210,- Kč 120,- Kč
 

Bitva o Prahu v roce 1648 / Jan Kilián

Obálka knihy Bitva o Prahu v roce 1648

V době, kdy už ve vestfálských městech několik let jednali diplomaté válčících států o míru, vpadl do špatně chráněného Českého království švédský generál Hans Christoph Königsmarck a v létě 1648 směle zaútočil přímo na jeho srdce, Prahu.

230,- Kč 120,- Kč

Boj o České Budějovice v letech 1618 - 1619 / Tomáš Sterneck

Obálka knihy Boj o České Budějovice v letech 1618 - 1619

Na počátku 17. století dávali reprezentanti předního jihočeského královského města Českých Budějovic ostentativně najevo, že jejich obec ztělesňuje jeden z pilířů katolicismu v nábožensky rozštěpeném království.

250,- Kč 120,- Kč
 

Boleslav II. / Joanna Aleksandra Sobiesiak

Obálka knihy Boleslav II.

Kniha věnovaná Boleslavu II. (práce polské historičky Joanny Sobieśak) je tradiční biografií. Pro nedostatek informací o sledované osobě jsou představeny i dějiny daného období (druhá polovina 10. století), v prostoru českého státu a jeho okolí.

290,- Kč 150,- Kč

Budapešť - Víkend /   kolektiv autorů

Obálka knihy Budapešť - Víkend

Objevujte historii tohoto velkoměsta, ale nezapomínejte ani na současnost. Poznávejte, relaxujte, ochutnávejte... Nezapomeňte navštívit některé vyhlášené lázně. Vybrali jsme pro vás to nejlákavější, atraktivní místa hodnotíme hvězdičkami.

279,- Kč 159,- Kč
 

Clarity / Karolína Bendová

Obálka knihy Clarity

Tohle bude holky bavit, zvlášť když to napsala jedna z nich, Karolína Bendová, která původně publikovala na amatérské sociální síti Wattpad pod pseudonymem Sweerty.

199,- Kč 99,- Kč

Dějiny českých zemí /SUN /

Obálka knihy Dějiny českých zemí /SUN

Pojďte s námi na dlouhou pouť českými dějinami, začneme v době, kdy vznikl první státní útvar – Sámova říše, a skončíme rozpadem Československa. Poutavé vyprávění o české historii je doplněno různými příběhy a zajímavostmi.

329,- Kč 179,- Kč
 

Dinosauři - moje první obrázková kniha s okénky /

Obálka knihy Dinosauři - moje první obrázková kniha s okénky

Veselé leporelo - Moje první obrázková knížka s okénky. Máte rádi dinosaury, chcete se o nich dozvědět spoustu zajímavostí? Nahlédni pod okénka na každé stránce a objevuj jak se jmenují, zde žili, co jedli a mnoho dalších zajímavosti o těchto obrech.

299,- Kč 179,- Kč

Dobytí Plzně 1618 / Jan Kilián

Obálka knihy Dobytí Plzně 1618

Až do počátku třicetileté války se katolická a prohabsburská metropole západních Čech Plzeň honosila svou nedobytností – na jejích pevných hradbách ztroskotali opakovaně i husité.

210,- Kč 120,- Kč
 

Doktor Jekyll a pan Hyde / Robert Louis Stevenson

Obálka knihy Doktor Jekyll a pan Hyde

Světová četba pro školáky je edice bohatě ilustrovaných, citlivě převyprávěných a zkrácených děl světové literatury.Podivuhodný případ doktora Jekylla a pana Hyda autora R. L. Stevensona je považován za prototyp fantastického hororu.

169,- Kč 99,- Kč

Domeček plný zvířátek - Knížka a domeček na hraní - rozkládací leporelo /

Obálka knihy Domeček plný zvířátek - Knížka a domeček na hraní - rozkládací leporelo

Tohle je nádherná knížka. Hodně toho uvidíte, hodně si toho přečtete a hodně si budete hrát. Tato kniha se umí proměnit v kouzlený domeček. Užijete si a poznáte veselá domácí zvířátka, která v něm žijí. Podívejte se co dělají, je to legrace.

199,- Kč 99,- Kč
 

EAT RACE WIN kuchařka pro vytrvalostní sportovce / Stacy Simsová

Obálka knihy EAT RACE WIN kuchařka pro vytrvalostní sportovce

Po úspěchu Kuchařky Grand Tour přichází Hannah Grantová s novou výživovou bibli na celý rok, která je nezbytností pro všechny vytrvalostní sportovce.

699,- Kč 299,- Kč

Ferdinand III. (1608–1657) / Lothar Höbelt

Obálka knihy Ferdinand III. (1608–1657)

Kniha rakouského historika Lothara Höbelta vyplňuje mezeru, která donedávna zela i v rakouském dějepisectví, monografie Ferdinanda III. je v českém prostředí vůbec první svého druhu.

390,- Kč 250,- Kč
 

Fretka / Martin Říha

Obálka knihy Fretka

Fretky, hravé a zvědavé lasicovité šelmičky, se díky svým unikátním vlastnostem staly oddanými společníky člověka již před několika tisíci let.

699,- Kč 299,- Kč

Google poezie / Martin Toman

Obálka knihy Google poezie

Kniha je výběrem toho nejlepšího, co se na české Google poezii objevilo od března 2013, kdy po vzoru Sampsova Google Poetics vznikla.

199,- Kč 99,- Kč
 
1 | 2 | 3 | 4    Další