Novinky - Zdraví a životní styl

Geomancie a integrální kultura /   kol.

Obálka knihy Geomancie a integrální kultura

Antologie textů z německého časopisu pro současnou geomantii a hlubinnou ekologii Hagia Chora, dnes nejvýznamnějšího evropského geomantického fóra, si klade otázku: Co je to současná geomancie?

398,- Kč 180,- Kč

Léčení pomocí esencí květů a drahých kamenů / Diane Steinová

Obálka knihy Léčení pomocí esencí květů a drahých kamenů

Diane Steinová (nakladatelství Volvox Globator vyda-o v roce 2004 jejího Průvodce reiki a v roce 2013 Léčivé rostliny A–Z) zasvětila léčení celý svůj život a disponuje hlubokými znalostmi i osobními zkušenostmi z různých léčitelských metod.

199,- Kč 99,- Kč
 

Léthé a Mnémosyné / Michal Janata

Obálka knihy Léthé a Mnémosyné

Kniha se zabývá historickými okolnostmi, za nichž se paměť stává předmětem bádání, výzkumu a interpretace. Michal Janata se v knize zamýšlí nad otázkou nakolik a proč je paměť tak nesamozřejmou položkou filozofie a neurověd.

293,- Kč 89,- Kč

Na čem si stojím... / Oliver Sacks

Obálka knihy Na čem si stojím...

Román lékaře, který se po úrazu stal pacientem a tuto novou roli popsal s profesionální autentičností. Neurolog po těžkém úrazu, kdy došlo k porušení nervového systému, ztratil cit v noze. Vypovídá o rozsahu lidského trápení, o hranicích našeho "já".

181,- Kč 49,- Kč
 

O funkcích práce a osobitosti / Bohuslav Brouk

Obálka knihy O funkcích práce a osobitosti

Publikace z r. 1938, v níž její autor, enfant terrible čs. avantgardy a bohémy 30. a 40. let, svým typickým, nekompromisním a čtivým stylem předkládá syntézu Freudovy psychoanalýzy a Adlerovy individuální psychologie.

199,- Kč 49,- Kč

Příběhy Staré dámy / Tomáš Macek

Obálka knihy Příběhy Staré dámy

Tato kniha by měla zaplnit dosud prázdné místo na českém trhu, na němž neexistuje žádná kniha, zabývající se historií nejslavnějšího cyklistického závodu Tour de France. Ten je přitom v posledních letech v Česku stále populárnější.

997,- Kč 497,- Kč
 

Sama doma a hladová / Matěj Pospíšil

Obálka knihy Sama doma a hladová

Cítíš se opuštěná, jsi trochu nervozní a naštvaná na celý svět? Tak to se potřebuješ dobře najíst! Kuchařka Sama doma a hladová autora Matěje Pospíšila je volným pokračováním bestselleru Sám doma a hladový.

399,- Kč 99,- Kč

V restauraci / Christoph Ribbat

Obálka knihy V restauraci

Kniha představuje spojení kulturní historie, literatury faktu a esejisticky pojatých příběhů s románovými prvky.

297,- Kč 47,- Kč
 

Všechny čaje Číny / Ione Kramerová

Obálka knihy Všechny čaje Číny

Vysoce informativní a bohatě ilustrovaná kniha o původu a historii čaje v Číně, Japonsku a na Západě, o jeho pěstování a zpracování, o estetických stránkách jeho přípravy v čajovém obřadu, o čajové keramice, o chemickém složení i jeho léčebných účincích.

298,- Kč 140,- Kč
 
 

Kategorie

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.