Novinky - Zdraví a životní styl

Emil Běžec / Pavel Kosatík

Obálka knihy Emil Běžec

Chcete vědět, jak žil člověk, který objevil to, pro co byl stvořen, a dělal to? Pokud ano, pak je pro vás odpovědí první ucelený životopis legendárního běžce Emila Zátopka.

399,- Kč 89,- Kč

Jak se zbavit zimních depresí / Susane Talbot

Obálka knihy Jak se zbavit zimních depresí

Populárně-naučná publikace představuje jeden z nejobsáhlejších souborů informací o této nemoci, který v ČR dosud vyšel. Dozvíte se v ní, proč SAD vzniká, koho nejvíc ohrožuje, jak se projevuje, jak se léčí pomocí světelné terapie i dalších účinných metod.

170,- Kč 49,- Kč
 

Kuchařka z farmářských trhů / Lubomír Teprt

Obálka knihy Kuchařka z farmářských trhů

Vybrané recepty z oblíbených farmářských trhů sestavil známý publicista Lubomír Teprt. Farmářská jídla překvapí svou rozmanitostí a originalitou.

379,- Kč 149,- Kč

Proč diety nefungují / Traci Mannová

Obálka knihy Proč diety nefungují

Diety nefungují a ani fungovat nemohou, takzvaná epidemie obezity je mediální strašák, a diskriminace tlouštíků je pro jejich zdraví nebezpečnější než sama obezita. Zároveň boří mýtus o úloze pevné vůle při udržování zdravé hmotnosti.

248,- Kč 149,- Kč
 

Survival / Jaroslava Karpíšková

Obálka knihy Survival

V době, kdy jsem běhala ultramaratony mě přátelé často zahrnovali otázkami: Nejsi blázen? Jak můžeš tak dlouho běžet? Není to nuda? Na co při tom myslíš? Jak se přinutíš běžet? Moje kniha na většinu z těchto otázek odpovídá.

220,- Kč 87,- Kč
 
 

Kategorie

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.