Novinky - Pro děti a mládež

Co se děje pod vodou - Podívej se pod obrázek / Kate Davies

Obálka knihy Co se děje pod vodou - Podívej se pod obrázek

Prozkoumej svět pod hladinou moře! Odklop více než 80 okének a podívej se pod ně – najdeš tam spoustu zajímavých informací.

349,- Kč 179,- Kč

Geek Girl : Dneska geek, zítra šik / Holly Smaleová

Obálka knihy Geek Girl : Dneska geek, zítra šik

Harriet ví, že kočka má v uchu 32 svalů, že člověk se průměrně patnáctkrát za den směje, že jednou ze složek dynamitu jsou burské oříšky. Žije si zkrátka ve svém světě vědomostí a znalostí o všem možném a skutečný život jí jaksi nic neříká.

279,- Kč 149,- Kč
 

Geek Girl 2 : Modelka mimo mísu / Holly Smaleová

Obálka knihy Geek Girl 2 : Modelka mimo mísu

Druhý díl z veleúspěšné série příběhů ze života jedné mimoňky, která se čirou náhodou stala modelkou. Hodně zvláštní modelkou.

279,- Kč 149,- Kč

Krátké pohádky pro unavené rodiče / Michal Viewegh

Obálka knihy Krátké pohádky pro unavené rodiče

První pohádková knížka pro děti i rodiče od populárního českého spisovatele Michala Viewegha. Hlavními hrdiny jsou čtyřletá Sára, její dvouletá sestřička Bára, ale také maminka s tatínkem.

359,- Kč 199,- Kč
 

Kronika rodu Spiderwicků 3 - Tajemství tety Lucindy / Tony DiTerlizzi

Obálka knihy Kronika rodu Spiderwicků 3 - Tajemství tety Lucindy

Sourozenci Graceovy se s maminkou přestěhovali do polorozpadlého domu rodu Spiderwicků. Sotva se vypořádají s bandou skřetů, která si přišla pro zápisky strýčka Arthura, je tu další malér: kniha je fuč! Sourozenci Graceovi tedy navštíví tetu Lucindu ...

229,- Kč 149,- Kč

Nové pohádky pro unavené rodiče / Michal Viewegh

Obálka knihy Nové pohádky pro unavené rodiče

Volné pokračování knížky Krátké pohádky pro unavené rodiče, která vyšla již před deseti lety. Za tu dobu se pochopitelně pár věcí změnilo: Sáře nejsou čtyři, ale čtrnáct, a Báře neméně kritických dvanáct.

199,- Kč 99,- Kč
 

Ostrov pokladů / Louis Stevenson

Obálka knihy Ostrov pokladů

Nesmrtelný příběh o dobrodružství malého Jima Hawkinse a jeho druhů, kteří se vydali najít proslulý poklad krvežíznivého pirátského kapitána...

299,- Kč 179,- Kč

Ryba Chyba / Magdalena Wagnerová

Obálka knihy Ryba Chyba

Alegorické pohádkové podobenství o povedené-nepovedené rybě, která má problém udržet směr, s plavaním je tak trochu na štíru, a tak raději chodí po dně, protože má nohy. Jenže i když se někdo narodí nedokonalý, ještě to neznamená, že je k ničemu.

198,- Kč 39,- Kč
 

Temný plamen / Alyson Noëlová

Obálka knihy Temný plamen

Také ve čtvrtém dílu série Nesmrtelní se Ever potýká s úskoky svého úhlavního nepřítele, bezcharakterního Romana. Když se jeho vinou hrdinčina nejlepší kamarádka Haven ocitla na pokraji smrti, Ever jí dala napít elixíru nesmrtelnosti.

298,- Kč 149,- Kč
 
 

Kategorie

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.