Novinky - Krásná literatura

Pohřbení / Elliot Kendra

Obálka knihy Pohřbení

Když jsou jizvy na duši hlubší než ty na těle… Je tomu už osmnáct let, co se z lesa vynořil Chris Jacobs. Jediný ze školního autobusu plného dětí, které byly uneseny neznámo kam. Vyhublý, zmrzačený, bez vzpomínek na to, co se stalo. Když se nyní na

299,- Kč 99,- Kč

Smrt českobudějovického hejtmana / Tomáš Sterneck

Obálka knihy Smrt českobudějovického hejtmana

Připojení města ke stavovskému povstání však zabrání politický převrat zosnovaný hejtmanem budějovických císařských žoldnéřů Janem Aulnerem z Birkenfelsu… Neuběhne ani pět měsíců a Aulner je ve svém příbytku nalezen mrtvý...

299,- Kč 99,- Kč
 

Spánek a smrt / A. J. Kazinski

Obálka knihy Spánek a smrt

Strhující detektivní thriller s prvky hororu. Niels Bentzon, detektiv z kodaňského oddělení vražd, který je zároveň školeným policejním vyjednavačem, je povolán na nádraží, kde se nahá dívka pod vlivem drog chystá z výšky vrhnout do kolejiště.

299,- Kč 49,- Kč

Temná komora / Susan Faludi

Obálka knihy Temná komora

Spisovatelka a novinářka Susan se dozví, že její šestasedmdesátiletý otec se rozhodl pro operativní změnu pohlaví. Uvědomí si, že nebude mít klid, dokud nepochopí jeho důvody.

359,- Kč 99,- Kč
 

Velké srdce Mika Larssona / Olle Lönnaeus

Obálka knihy Velké srdce Mika Larssona

Mike Larsson má velké srdce, ale své nervy bohužel často neudrží na uzdě. Proto se mu za 45 let života téměř nic nevydařilo. Ale když je jednoho krásného podzimního dne propuštěn z věznice Kirseberg v Malmö, rozhodne se: Teď se stane dobrým člověkem.

349,- Kč 29,- Kč
 
 

Kategorie

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.