Novinky - Krásná literatura

Hladová smečka / Martin Sládek

Obálka knihy Hladová smečka

Tulák, dobrodruh a příležitostný hazardér Harald přijíždí do Norska – v tu nejhorší možnou chvíli. Aniž by to tušil, jeho osud se proplete s osudy mnohých a pro všechny to může znamenat jak požehnání, tak předčasnou smrt.

349,- Kč 99,- Kč

Já, Mattoni / Petr Zikmund

Obálka knihy Já, Mattoni

Kniha k připravovanému historickému seriálu České televize o Heinrichu Mattonim, zakladateli světově proslulé stáčírny minerálních vod.

349,- Kč 99,- Kč
 

Javánci / Jean Malaquais

Obálka knihy Javánci

Román zachycuje několik dní v životě pestré společnosti přivandrovalců na jihu Francie. Emigranti ze všech koutů Evropy, severní Afriky i Asie od pondělí do soboty fárají v nebezpečné šachtě, neděli jich většina tráví v nálevně Na miskách vah.

299,- Kč 39,- Kč

Mademoiselle / Jolana Ševčíková

Obálka knihy Mademoiselle

Život mladé ženy ve verších.

39,- Kč 12,- Kč
 

Německý podzim / Stig Dagerman

Obálka knihy Německý podzim

V roce 1946 se mladý švédský novinář a spisovatel Stig Dagerman vypravil do Německa a v pozoruhodném svědectví zachytil, jak smíšené pocity v něm válečné trosky vyvolávají: zkoumá utrpení, nenávist i vinu.

249,- Kč 49,- Kč

Než se pěšec stane králem / Vojtěch Žák

Obálka knihy Než se pěšec stane králem

Kaspián je boháč: má dluhů na rozdávání, mizerné kamarády, nezaplacené školné, nemocnou matku a rodinu, kterou nedokáže vystát. A ještě něco má Kaspián: zaměstnavatele, který chce, aby pro něj špehoval a kradl, ...

296,- Kč 148,- Kč
 

Než se pěšec stane králem II. / Vojtěch Žák

Obálka knihy Než se pěšec stane králem II.

Kaspián se vrací do Vinegie, jenom aby našel město v područí nepřítele. Jeho přátelé jsou pryč, spojenci v žaláři nebo mrtví a kdesi v temnotě číhá Ufiel, aby mu zasadil poslední ránu.

278,- Kč 139,- Kč

Oskar Ed 2. díl / Branko Jelinek

Obálka knihy Oskar Ed 2. díl

Druhý díl komiksového příběhu Oskara Eda, záhadné postavy proti své vůli obdařené podivnými, paranormálními schopnostmi.

180,- Kč 79,- Kč
 

Oskar Ed 3 / Branko Jelinek

Obálka knihy Oskar Ed 3

Kruh se uzavírá: tento poslední díl 300stránkové trilogie by měl čtenářům zodpovědět otázky, jež je pálí na jazyku. A co víc! V kresbě nám autor Branko Jelinek nabízí novou revoluci.

180,- Kč 79,- Kč

Slzy svatého Vavřince / Julio Llamazares

Obálka knihy Slzy svatého Vavřince

Meditativní příběh, jehož hlavními hrdiny jsou plynutí času a paměť. Kniha o vztazích mezi rodiči a dětmi, mezi milenci a přáteli, o setkáváních a loučeních, o jednom lidském životě, který může být životem každého z nás.

329,- Kč 100,- Kč
 

Vlčí měsíc / Julio Llamazares

Obálka knihy Vlčí měsíc

Strhující román zavádí čtenáře do hor provincie León na severu Španělska. Bezprostředně po skončení španělské občanské války a po vítězství frankistických vojsk přežívají v horách bojovníci republikánské armády.

349,- Kč 100,- Kč

Život naruby / Romana Antonínová

Obálka knihy Život naruby

Knížka vypráví autorčin osobní příběh plný zážitků, dobrodružství, lekcí, aha - momentů a sebepoznání. Ne nadarmo se říká: "Cestuj a najdi se tam, kde se ztratíš".

161,- Kč 33,- Kč
 
 

Kategorie

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.