Novinky - Cestování, mapy

Madeira a Porto Santo - Merian Live! / Beate Schümannová

Obálka knihy  Madeira a Porto Santo - Merian Live!

Portugalský ostrov v Atlantiku se návštěvníkům, kteří sem přijíždějí na dovolenou, představuje jako rozkvetlý ráj s nádechem jižních moří.

299,- Kč 199,- Kč

Barcelona - Merian Live! / Julia Macher

Obálka knihy Barcelona - Merian Live!

V Barceloně na sebe po 2000 let naráží historie s avantgardou, tradice s živou kreativní scénou. K tomu všemu tu takřka celoročně panuje mírné klima a najdete tu i jednu z nejkrásnějších městských pláží Středozemního moře.

299,- Kč 199,- Kč
 

Berlín - Merian Live! / Gisela Budée

Obálka knihy Berlín - Merian Live!

Největší německé město bylo vždy rádo středem pozornosti. A jako hlavní město sjednoceného Německa skutečně přitahuje novou vlnu zájmu.

299,- Kč 199,- Kč

Bretaň - Merian Live! / Dirk Schröder

Obálka knihy Bretaň - Merian Live!

Armorika – tak nazvali Keltové před dvěma a půl tisíci lety tuto přímořskou zemi, jež na mapě připomíná lva, pijícího z vod Atlantiku a koupajícího si svou hřívu v kanálu La Manche.

299,- Kč 199,- Kč
 

Budapešť - Merian Live! / Roland Mischke

Obálka knihy Budapešť - Merian Live!

Nádherné stavby, malebná poloha a neopakovatelná atmosféra: to vše se musí zažít! Až se do této jedné z nejvíce fascinujících evropských metropolí vypravíte, určitě si s sebou vezměte našeho průvodce..

299,- Kč 199,- Kč

Dominikánská republika - Merian Live! / Hans-Ulrich  Dillmann

Obálka knihy Dominikánská republika - Merian Live!

Dominikánská republika s nádhernými palmovými plážemi a celoročně teplým podnebím splňuje prázdninové sny prochladlých Evropanů. Sotva dnes existuje nějaká větší cestovní kancelář, která by Dominikánskou republiku neměla v nabídce.

299,- Kč 199,- Kč
 

Drážďany - Merian Live! / Bernd Wurlitzer

Obálka knihy Drážďany - Merian Live!

Drážďany, kdysi jedno z nejkrásnějších měst Evropy, mají opět co nabídnout. Davy návštěvníků lačnících po vzdělání proudí do uměleckých muzeí a na břehu Labe obdivují jedinečnou siluetu města...

299,- Kč 199,- Kč

Dubaj, Emiráty, Omán - Merian Live! / Brigit Müller-Wöbcke

Obálka knihy Dubaj, Emiráty, Omán - Merian Live!

Exotické nákupy, dobrodružství v písečné poušti, koupání v Perském zálivu nebo v Indickém oceánu. Dubaj, Spojené arabské emiráty a Omán sjednocují komfort s arabským duchem.

299,- Kč 199,- Kč
 

Elba - Merian Live! / Eleonore Tomek

Obálka knihy Elba - Merian Live!

Průzračné moře, bílé písečné pláže, zelené zálivy, stinné lesy, slunné roviny, idylická místa: Elba si právem zasluhuje označení „prázdninový ráj“.

299,- Kč 199,- Kč

Florencie - Merian Live! / Anke Dörrzapf

Obálka knihy Florencie - Merian Live!

Obrovské množství uměleckých pokladů, metropole labužníků a nákupní ráj – hlavní město Toskánska má vpravdě komplexní charakter.

299,- Kč 199,- Kč
 

Florida - Merian Live! / Heike Wagner

Obálka knihy Florida - Merian Live!

Florida, Sunshine State neboli Sluneční stát či Stát slunečního svitu, připomíná pestrý kaleidoskop: Ruch velkoměsta a vlídná pohostinnost se tu střídají se samotou v lůně přírody a s mořskými radovánkami...

299,- Kč 199,- Kč

Gran Canaria - Merian Live! / Dieter  Schulze

Obálka knihy Gran Canaria - Merian Live!

Jemné písečné pláže a ve vnitrozemí hory vypínající se do výšky 2000 metrů, historická městečka a největší metropole Kanárských ostrovů Las Palmas: Na první pohled možná Gran Canaria vypadá malá, přesto tento ostrov nabízí pozoruhodné množství tváří.

299,- Kč 199,- Kč
 

Chorvatsko jižní pobřeží a ostrovy - Merian Live! / Harald  Klöcker 

Obálka knihy Chorvatsko jižní pobřeží a ostrovy - Merian Live!

Památky z doby římské i benátské, navíc krásná středomořská příroda, rozeklané pobřeží a množství ostrůvků – to je charakteristická tvář chorvatského pobřeží.

299,- Kč 199,- Kč

Island - Merian Live! / Dörte Sasse

Obálka knihy Island - Merian Live!

Island, ostrov ohně a ledu, dosud prožívá proces geologického utváření zemského povrchu.

299,- Kč 199,- Kč
 

Istanbul - Merian Live! / Michael Neumann-Adrian

Obálka knihy Istanbul - Merian Live!

Kdo přijíždí do Istanbulu, zcela jistě je připraven na orientální exotiku a velkolepé památky minulosti. Ale tato turecká metropole na Bosporu je také rušným moderním, byť rozporuplným velkoměstem.

299,- Kč 199,- Kč

Izrael - Merian Live! / Katja Stump

Obálka knihy Izrael - Merian Live!

Osm měsíců v roce léto a vodní radovánky na nádherných plážích, navíc fascinující, přes 5000 let stará až do současnosti přesahující historie - Izrael je podivuhodně přitažlivým cílem pro dovolenou...

299,- Kč 199,- Kč
 

Kalábrie - Merian Live! / Peter Amann

Obálka knihy Kalábrie - Merian Live!

Špičku italské kozačky, protáhlou směrem k jihu, ohraničují dvě protikladná pobřeží: východní pobřeží u Jónského moře připomíná svými otevřenými, dlouhými, plochými a lákavými plážemi atmosféru Řecka.

299,- Kč 199,- Kč

Kodaň - Merian Live! / Jan Scherping

Obálka knihy Kodaň - Merian Live!

Hlavní město Dánska vás ohromí velkolepými pamětihodnostmi, krátkými vzdálenostmi a otevřenými lidmi. Pozoruhodné na Kodani není pouze její přátelskost a radost ze života jejích obyvatel, ale i přehlednost města.

299,- Kč 199,- Kč
 

Korsika - Merian Live! / Timo Lutz

Obálka knihy Korsika - Merian Live!

„Ostrov krásy“, „Hory v moři“ nebo prostě jenom „Kráska“ – Korsika má mnoho přízvisek. Udělejte si obrázek o ostrově superlativů sami!

299,- Kč 199,- Kč

Kos - Merian Live! / Ellen Katja Jaeckel

Obálka knihy Kos - Merian Live!

Pestrá historie ostrova ležícího v místě styku dvou kontinentů je na ostrově znát na každém kroku, stejně jako to, že tudy vedly prastaré obchodní cesty a trasy poutníků.

299,- Kč 199,- Kč
 
1 | 2    Další