Katalog knih

Doteky přírody / Václav Chaloupek

Obálka knihy Doteky přírody

Upolín, lakušník, sklenobýl, čertkus… Nejen na tyto rostliny s pohádkovými názvy narazíte v české a moravské krajině, kterou vás provede její znalec a milovník – Václav Chaloupek.

369,- Kč 99,- Kč

Dotýkání dovoleno! / Monika Nevolová

Obálka knihy Dotýkání dovoleno!

Tato kniha byla napsána proto, aby vrátila doteky do našich životů a abychom si uvědomili, proč často hladíme plyšáka, ale ne sebe navzájem. Zaměřuje se na nedomazlenost ve vztazích a v komunikaci a nedomazlenost jako vyjádření vztahu k sobě.

169,- Kč 99,- Kč
 

Double Fantasy / Marie Rakušanová

Obálka knihy Double Fantasy

Double Fantasy, katalog stejnojmenné výstavy Galerie Rudolfinum.

460,- Kč 99,- Kč

Doutníky - praktický průvodce /

Obálka knihy Doutníky - praktický průvodce

Praktický průvodce světem doutníků nabízí vzrušující pohled do hájemství tabáku a často opěvovaných ručně balených smotků jeho nejvybranějších listů od pěstování až po výběr a požitek, který může poskytnout jen doutník premium.

499,- Kč 199,- Kč
 

Dr. House vs. realita / Andrew Holtz

Obálka knihy Dr. House vs. realita

Autor zasazuje případy doktora House do reálných situací a skutečného prostředí a zabývá se problémy, se kterými se setkávají skuteční lékaři.

299,- Kč 99,- Kč

Draci – Zábavná knížka pro kluky /

Obálka knihy Draci – Zábavná knížka pro kluky

POZOR! V této knize jsou draci! Tato výtvarná kniha pro statečné drakobijce obsahuje stránky k vybarvování, návrhy kreseb a triky.

299,- Kč 149,- Kč
 

Dráček od jezera Titicaca / Hernán Garrido-Lecca

Obálka knihy Dráček od jezera Titicaca

Knížka pro nejmenší čtenáře plná roztomilých ilustrací, exotických zvířat a tajemství, která může ukrývat jen hustý amazonský prales.

189,- Kč 69,- Kč

Dračí polévka / Alena Ježková

Obálka knihy Dračí polévka

Příběh vietnamského kluka Longa.

269,- Kč 129,- Kč
 

Dračí rytíři 1: Ohnivý drak / J. R. Castle

Obálka knihy Dračí rytíři 1: Ohnivý drak

Vstupte do světa Dračích rytířů! Před dvanácti lety se generál Vayn násilím zmocnil vlády na Alariských ostrovech. Dračí rytíři, elitní císařští bojovníci schopní přeměny v draky, byli v kruté bitvě zbaveni schopností.

199,- Kč 59,- Kč

Dračí rytíři 2: Stínový drak / J. R. Castle

Obálka knihy Dračí rytíři 2: Stínový drak

Volné pokračování úspěšné fantasy série o boji dračích rytířů s generálem Vaynem, který je spoutal v jejich lidské podobě.

199,- Kč 59,- Kč
 

Dračí úlet / Oldřiška Ciprová

Obálka knihy Dračí úlet

Časy v království zvaném Middletown se změnily. Nic už nebude jako dřív, dokud se čaroděj Wogard neuráčí pořádně čarovat nebo král Filomen nezačne konečně jednat.

199,- Kč 99,- Kč

Drahá mama / Dear Alice / Alice Masaryková

Obálka knihy Drahá mama / Dear Alice

Korespondence matky a dcery z let 1915–1916, kdy byla Alice vězněna ve Vídni. K poprvé publikovanému souboru připojeny vzpomínky A. Masarykové Kriminál. Bohatá obrazová příloha, poznámkový aparát, jmenný rejstřík. Ed. D. Hájková a J. Soukup.

200,- Kč 99,- Kč
 

Drahokamy štěstí / Sri Chinmoy

Obálka knihy Drahokamy štěstí

Drahokamy štěstí jsou pokladnice moudrosti a radosti – sbírka krátkých a hlubokých úvah, praktických cvičení a inspirujících aforismů. Kapitoly zaměřené na témata jako mír, nadšení, upřímnost či naděje vytváří pestrou tapisérii, která potěší každého.

199,- Kč 179,- Kč

Drak Natlučnos / Lenka Rožnovská

Obálka knihy Drak Natlučnos

Tahle pohádka končí láskou, která není pro draka. Pro čtenáře od 6 let.

229,- Kč 99,- Kč
 

Drak nepřemožitelný / Tomáš Lhotský

Obálka knihy Drak nepřemožitelný

Česká humorná pohádka pro děti i dospělé popisuje netradičním způsobem přemožení draka, kterého se podařilo přemluvit k životu na zámku mezi lidmi. Drak místním pomáhá, ale zároveň jim způsobuje i spoustu problémů. Kniha je i výchovně zaměřená.

125,- Kč 39,- Kč

Drak v řetězech / Daniel Fox

Obálka knihy Drak v řetězech

První kniha fantasy trilogie Mo-šuej: Knihy kamene a vody. Poutavý příběh revolty a lásky se odehrává v prostředí, jehož magie je ukryta v kameni a vodě.

343,- Kč 172,- Kč
 

Drakouni / Zdeněk Král

Obálka knihy Drakouni

Tři tvorečkové, kteří se vyklubou na svět, mají zoubky, drápky, ocásky ale hlavně šupiny… Co jsou zač? Jmenují se Frantík, Lojzík a Pepík, pocházejí z pradávných dob prehistorických dinosaurů, a aby toho nebylo málo, říkají si "drakouni".

199,- Kč 99,- Kč

Drákula nesmrtelný / Dacre Stoker

Obálka knihy Drákula nesmrtelný

Drákula Nesmrtelný je volným pokračováním klasického Drákuly od Brama Stokera, ztělesnění hororového žánru, prototypu a nedostižného modelu dnes tak populárních příběhů o upírech.

399,- Kč 239,- Kč
 

Drama / Raina Telgemeierová

Obálka knihy Drama

Callie miluje divadlo. A když se na její škole začne připravovat divadelní představení, neváhá ani minutu a přihlásí se.

249,- Kč 79,- Kč

Drama desatera dní / Ellery Queen

Obálka knihy Drama desatera dní

Po letech se Ellery Queen navrací do malého amerického města na pozvání bohatého podnikatele Diedricha Van Horna, aby v pohostinství jeho domu psal knihu. Pravý důvod ale spočívá ve sledování hostitelova syna ve chvílích, kdy je postižen ztrátou paměti.

259,- Kč 99,- Kč
 
Předchozí   1 |… 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | … 569    Další