Katalog knih

Zvířátka z lesa - kniha se samolepkami / Maurice Pledger

Obálka knihy Zvířátka z lesa - kniha se samolepkami

Chceš se stát mistrem sběratelů samolepek? Na následujících stránkách se dozvíš o mnoha různých místech obývaných zvířaty, od travnatých luk až po písčité mořské břehy. V zadní části knihy také najdeš velké množství barevných samolepek.

259,- Kč 129,- Kč

Zvířátka z řek a rybníků / Nickoly Nemzer

Obálka knihy Zvířátka z řek a rybníků

Vytvořte si s dětmi vlastní kouzelný svět papírových hraček! Složte si společně papírové modely vodních zvířátek, domalovávejte nebo si čtěte krátké příběhy.

59,- Kč 29,- Kč
 

Zvířátka ze statku - Kdo se skrývá pod obrázkem? /

Obálka knihy Zvířátka ze statku - Kdo se skrývá pod obrázkem?

Kdo ze zvířátek ze statku se skrývá pod obrázkem? Umíte ho najít a pojmenovat? Tato knížka je z řady nejpopulárnějších leporel pro nejmenší děti - leporel s otvíracími okénky.

99,- Kč 49,- Kč

Zvířátka ze zoo /

Obálka knihy Zvířátka ze zoo

Poznáváme zvířátka, a nejen to! S tímto leporelem děti zábavnou formou poznají některé druhy zvířátek ze zoo. Obsahuje reliéfní ilustrace.

99,- Kč 49,- Kč
 

Zvířátka ze zoo / Maurice Pledger

Obálka knihy Zvířátka ze zoo

Uvnitř knihy najdeš přes 200 samolepek, které můžeš použít k výrobě vlastních obrázků a přitom prozkoumat obdivuhodný svět džungle.

249,- Kč 129,- Kč

Zvířecí ponožky / Sabine Schidelko

Obálka knihy Zvířecí ponožky

Dětičky, ukažte svoje nožičky! A na nich svoje oblíbené zvířátko! Ať už si obléknete ponožky či podkolenky, jednobarevné, pruhované, puntíkované nebo se skvrnami.

199,- Kč 99,- Kč
 

Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou pro věk 5 - 6 let / Delphine Urvoy

Obálka knihy Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou pro věk 5 - 6 let

Objevujte čísla, upevňujte naučené a používejte vlastnoručně vystřižené pomůcky to vše spolu s vašimi předškolními dětmi, v souladu s pedagogikou Montessori.

299,- Kč 149,- Kč

Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou pro věk 6 - 7 let / Delphine Urvoy

Obálka knihy Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou pro věk 6 - 7 let

Objevujte čísla, upevňujte naučené a používejte vlastnoručně vystřižené pomůcky to vše spolu s vašimi předškolními dětmi, v souladu s pedagogikou Montessori.

299,- Kč 149,- Kč
 

Zvládání problémových situací se seniory / Marcela Hauke

Obálka knihy Zvládání problémových situací se seniory

Kniha čtivým způsobem popisuje zvládání problémového chování seniorů, ale i dalších problémových situací, se kterými se setkávají zaměstnanci zejména v pečovatelských službách při zajišťování péče seniorům v jejich domácím prostředí.

239,- Kč 89,- Kč

Zvládneš to? /

Obálka knihy Zvládneš to?

Tato kniha testů je nejobsáhlejší sbírkou testovacích cvičení, připravených profesionálními pedagogy a psychology. Za pomoci testů zjistíte nejen úroveň znalostí vašeho předškoláka, ale zároveň ho na vstup do školních lavic můžete ještě lépe připravit.

299,- Kč 149,- Kč
 

Zvláštní detaily / Michael Cadwell

Obálka knihy Zvláštní detaily

V této publikaci se autor zabývá prací čtyř významných architektů, kteří „ozvláštnili“ nejrezistentnější oblast architektury: konstrukci.

339,- Kč 170,- Kč

Zvláštní jednotky celého světa / Milan Kovář

Obálka knihy Zvláštní jednotky celého světa

Kniha se zaobírá zvláštními jednotkami ve světě, a to jak policejními, tak armádními. Je vedena snahou o podání ucelenějších informací o těchto složkách, proto je celé dílo rozděleno na jednotlivé kontinenty obsahující abecední řazení jejich zemí.

599,- Kč 199,- Kč
 

Zvláštní květy / Maurice Careme

Obálka knihy Zvláštní květy

Ve výboru básní Zvláštní květy frankofonního belgického básníka Maurice Carema (1899–1978) se s jeho verši můžete vůbec poprvé seznámit v češtině.

330,- Kč 249,- Kč

Zvláštní znamení / Iva Macků

Obálka knihy Zvláštní znamení

Silvie, Katka a Larisa se chystají na poslední prázdninový víkend, rozloučit se s létem, užít si trochu svobody bez rodičů a mentálně se připravit na další rok na intru ve Veselí.

199,- Kč 69,- Kč
 

Zvolila jsem lásku / Scarlett Lewis

Obálka knihy Zvolila jsem lásku

Čtrnáctý prosinec roku 2012 začal pro Scarlett Lewis jako každý jiný den. Ráno se chystala do práce a těšila se, že odpoledne uvidí svého šestiletého syna Jesseho na školní akci. Netušila však, že na Jesseho základní škole dojde k masakru.

249,- Kč 19,- Kč

Zvolila jsem si život / Ilana Shmueli

Obálka knihy Zvolila jsem si život

Izraelská básnířka Ilana Shmueli ve své poezii navazuje na odkaz poezie židovských autorů, kteří přežili holocaust a reflektují jeho zkušenost. Český výbor přináší její básně, ale také ukázky z memonárů a z posledních dopisů s Paulem Celanem.

249,- Kč 125,- Kč
 

Zvolte sebe / James Altucher

Obálka knihy Zvolte sebe

Tato kniha představuje doslova revoluční pohled na svět byznysu, na zaměstnance a zaměstnavatele a nakonec i na nás samé. Vše, co se zdálo stabilní a důležité už neplatí.

349,- Kč 33,- Kč

Zvrat / John Lutz

Obálka knihy Zvrat

Když se z lovce stane kořist…

299,- Kč 99,- Kč
 

Zvuk / James Patterson

Obálka knihy Zvuk

Před hrůzou si marně zacpáváš uši. U hory Mount Hood v Oregonu funguje komunita survivalistů, kteří se straní civilizace.

449,- Kč 225,- Kč

Zvuk rozbitého skla / Deborah Crombie

Obálka knihy Zvuk rozbitého skla

V pochybném hotelu ve čtvrti Křišťálový palác je nalezen renomovaný advokát, svázaný a uškrcený. Zdánlivě spořádaný manžel se po večerech oddával nebezpečným hrátkám…

299,- Kč 99,- Kč
 
Předchozí   1 |… 665 | 666 | 667 | 668 | 669 | … 674    Další