Katalog knih

Vyhoštění / Vladimir Vertlib

Obálka knihy Vyhoštění

Ze svých zážitků se Vertlib vypsal v řadě svých děl, i novela Abschiebung – Vyhoštění je autobiografická. Líčí snahu židovské rodiny uchytit se v USA, přesvědčit úřady, aby jí daly povolení k pobytu.

100,- Kč 30,- Kč

Vyhrajte boj o štíhlé tělo / Jillian Michaels

Obálka knihy Vyhrajte boj o štíhlé tělo

Přestaňte bojovat se svou váhou a jednou provždy zhubněte s pomocí tohoto smysluplného plánu od americké odbornice na zdravý životní styl, wellness a hubnutí: Jillian Michaels.

369,- Kč 99,- Kč
 

Východ USA /

Obálka knihy Východ USA

Aktualizované vydání průvodce po východní části Spojených států amerických přináší množství informací o nejznámějších památkách a přírodních krásách této rozlehlé oblasti.

198,- Kč 88,- Kč

Východočeští nekatolíci v době baroka a osvícenství / Ladislav Nekvapil

Obálka knihy Východočeští nekatolíci v době baroka a osvícenství

Kniha se věnuje vývoji fenoménu tajného evangelictví v pobělohorském období v prostoru východních Čech (tehdejší Chrudimský kraj), přičemž se snaží pojmenovat konkrétní faktory, které vedly k jeho přežívání.

353,- Kč 321,- Kč
 

Výchova dívek v Čechách / Michal Viewegh

Obálka knihy Výchova dívek v Čechách

Nové vydání jednoho z nejúspěšnějších románů 90. let, který byl přeložen do mnoha jazyků a dočkal se i filmového zpracování.

129,- Kč 79,- Kč

Výchova dívek v Čechách / Michal Viewegh

Obálka knihy Výchova dívek v Čechách

Nové vydání jednoho z nejúspěšnějších románů 90. let, který byl přeložen do mnoha jazyků a dočkal se i filmového zpracování.

239,- Kč 49,- Kč
 

Výchovné poradenství na středních školách v kontextu současnosti / Marcela Ehlová 

Obálka knihy Výchovné poradenství na středních školách v kontextu současnosti

Publikace slouží k základní orientaci v oblasti školních poradenských služeb, které na základních a středních školách poskytují výchovní poradci, popř. tým poradenských pracovníků školního poradenského pracoviště.

428,- Kč 389,- Kč

Vyjednavač / Brandon Sanderson

Obálka knihy Vyjednavač

Vyjednavač je příběh dvou sester, které jsou náhodou princezny, Božího krále, za něhož se jedna z nich musí provdat, jednoho nižšího boha, kterého jeho práce moc nebaví, a nesmrtelného muže, který se snaží napravit chyby, jež udělal před staletími.

489,- Kč 245,- Kč
 

Vyjednavač / Joseph  Finder

Obálka knihy Vyjednavač

Miliony nalezené ve starém domě odkryjí temné rodinné tajemství… Poté co investigativní reportér Rick Hoffman přijde o práci, snoubenku i byt, zbývá mu jen jediná možnost: odstěhovat se do domu, ve kterém prožil poněkud neradostné mládí.

399,- Kč 99,- Kč

Vyjednávání v angličtině / Louise Pile

Obálka knihy Vyjednávání v angličtině

Cílem této publikace je rozšířit jazykové ználosti nutné k efektivnímu vyjednávání v angličtině, ať už v rámci nějaké organizace nebo s obchodními partnery, týmově i individuálně.

134,- Kč 79,- Kč
 

Výjimeční lidé / Peter May

Obálka knihy Výjimeční lidé

Sázka odstartuje pátrání biologa v nevyřešených francouzských případech v prvním dílu série Akta Enzo.

299,- Kč 199,- Kč

Vykládací karty archanděla Gabriela / Doreen Virtue

Obálka knihy Vykládací karty archanděla Gabriela

Archanděl Gabriel je proslulým andělem–zvěstovatelem, jehož příběh je zaznamenán v Evangeliu svatého Lukáše. Doreen Virtue ve své podmanivé knize nabízí mnoho informací z historie, které se týkají archanděla Gabriela a také jeho charakteristiky.

199,- Kč 99,- Kč
 

Výkladový slovník / Olga Stehlíková

Obálka knihy Výkladový slovník

Někdy jedna věta vydá za víc než celá kapitola.

399,- Kč 359,- Kč

Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém / Ondřej Slanina

Obálka knihy Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém

Publikace je přehlednou příručkou mapující nejdůležitější exotické materiály používané v uměleckém řemesle, kdy každé heslo tvoří komplexní informační soubor o původu, povaze, výskytu a užití materiálu.

199,- Kč 89,- Kč
 

Výkladový slovník z pedagogiky /   kolektiv

Obálka knihy Výkladový slovník z pedagogiky

Výkladový slovník z pedagogiky je určen především studentům pedagogických oborů, jimž může posloužit jako vhodný doplněk základních učebních textů a učebnic z oblasti věd o výchově.

329,- Kč 99,- Kč

Výklady a kritika / Miloš Havelka

Obálka knihy Výklady a kritika

Texty zařazené do této knížky jsou kritické a polemické povahy a chtějí být chápány jako odborné recenze. Až na jednu dosud nepublikovanou, ale pro publikaci připravenou výjimku byly uveřejněny v odborných časopisech.

289,- Kč 79,- Kč
 

Vykonavatel / Juan  Gómez-Jurado

Obálka knihy Vykonavatel

Nepřijeli do Vatikánu zemřít, ale zvolit nového papeže. Než se však konkláve stačí ujmout svého vznešeného úkolu, je jeden kardinál zavražděn. Pachateli zjevně nestačilo jen zabít, potřeboval svou oběť trápit a zohavit.

299,- Kč 49,- Kč

Výkonnost open source aplikací / Tavish Armstrong

Obálka knihy Výkonnost open source aplikací

Kniha Výkonnost open source aplikací obsahuje dvanáct případových studií, jejichž autoři popisují řadu metod a triků vedoucích ke zlepšení výkonu.

459,- Kč 299,- Kč
 

Vykoupení / L. J. Smith

Obálka knihy Vykoupení

Sedmnáctý díl série Upířích deníků Elena Gilbertová umírá. Strážkyně jí však nabídnou výjimečnou šanci: začít úplně znovu. Od chvíle, kdy se Elena poprvé setkala s bratry Salvatorovými, způsobila její láska k nim nekonečnou řadu úmrtí a destrukce.

249,- Kč 79,- Kč

Vykoupení Malcolma Sinclaira / Stephanie Laurensová

Obálka knihy Vykoupení Malcolma Sinclaira

Malcolm Sinclair s pověstí ne zrovna šlechetného a čestného muže jakoby zázrakem přežije svou smrt. Když se ze svých zranění zotavuje v převorství, má dost času přemýšlet o minulosti a napravení.

349,- Kč 199,- Kč
 
Předchozí   1 |… 629 | 630 | 631 | 632 | 633 | … 674    Další