Katalog knih

Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony / Libuše Neščáková

Obálka knihy Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony

Personalista a manažer se ve své každodenní praxi velmi často zabývá tvorbou vnitrofiremních závazných předpisů, které upravují vztah zaměstnanec - zaměstnavatel. Publikace se snaží objektivně reagovat na běžnou firemní praxi.

290,- Kč 129,- Kč

Voda v domě a na chatě / Jan Šálek

Obálka knihy Voda v domě a na chatě

Publikace je zaměřena na způsoby hospodaření se všemi používanými druhy vod, srážkovou, šedou z praní a umývání, odpadní hnědou, splaškovou včetně zneškodňování a využití bioodpadů, produkovaných v těchto zařízeních.

159,- Kč 89,- Kč
 

Voda v pohybu - úžas v nás / Wolfram Schwenk

Obálka knihy Voda v pohybu - úžas v nás

Tekoucí voda a nejrůznější jevy, které se odehrávají na hladině i pod ní, jsou jen zdánlivě všední a všeobecně známé. Každý den je můžeme pozorovat, aniž bychom na nich shledávali něco mimořádného.

498,- Kč 129,- Kč

Voda voděnka / Kristýna Gregorová

Obálka knihy Voda voděnka

Bohatě ilustrovaná naučná kniha, která vás přesvědčí, že voda není nuda!

149,- Kč 349,- Kč
 

Vodní apokalypsa / Mikael Niemi

Obálka knihy Vodní apokalypsa

V severním Švédsku celý podzim stále prší a v řekách stále stoupá voda. Nakonec stoupne natolik, že to nevydrží zdejší kaskáda přehrad: jedna po druhé pod tlakem vodních mas povolí a rozpoutá se peklo, vnitrozemské tsunami.

299,- Kč 99,- Kč

Vodní labyrint / Eric Frattini

Obálka knihy Vodní labyrint

Mladá archeoložka Afdera Brooksová se dostaví k smrtelné posteli své babičky, výstřední milionářky a sběratelky umění. Ta Afdeře svěří dědictví bezpečně uložené v jedné americké bance - starobylý rukopis.

399,- Kč 29,- Kč
 

Vodnické a indiánské Romaneto / Jaroslava Nárožná

Obálka knihy Vodnické a indiánské Romaneto

Bohatě ilustrovaná knížka "Indiánské a Vodnické Romaneto" je věnována nejen dětskému čtenáři, ale i všem lidem s dětskou duší, kteří si rádi hrají na Indiány a pravé české Vodníky s možností mít své oblíbené příběhy po ruce doma i na cestách.

135,- Kč 50,- Kč

Vodník Brčálník a zimní radovánky / Simona Petrová

Obálka knihy Vodník Brčálník a zimní radovánky

Vodník Brčálník z rybníka Hadovce tentokrát zažívá se svými kamarády vodníky a zvířátky pořádnou zimu v Jestřábích horách s mrazem a spoustou napadlého sněhu.

299,- Kč 149,- Kč
 

Vodopád / Lauren Kateová

Obálka knihy Vodopád

Strhující milostná sága plná ničivých tajemství a temné magie o dívce, jejíž slzy mají sílu vynést na povrch ztracený kontinent Atlantidu, pokračuje. Eurečiny slzy zaplavily zemi a nyní Atlantida roste a s ní i moc zlého vládce Atlase.

299,- Kč 99,- Kč

Vodopády světa / Bohumír Janský

Obálka knihy Vodopády světa

Obrazová publikace o největších, nejkrásnějších a nejznámějších vodopádech světa od předního českého fotografa Oldřicha Karáska.

699,- Kč 149,- Kč
 

Voják – zajatec – legionář / Josef Klejna

Obálka knihy Voják – zajatec – legionář

Legionáři byli nositeli národní svobody ve zlomových letech 1914 - 1918. Jejich cesta do legionářských řad ale nebyla často právě nejjednodušší. Důkazem toho je deník Josefa Klejny, francouzského legionáře.

159,- Kč 70,- Kč

Vojenská letectva světových mocností /

Obálka knihy Vojenská letectva světových mocností

Kniha, jejíž první vydání vyšlo před více než sedmdesáti lety, je dnes výmluvným svědectvím o době, jež se - nejen v oblasti letectví - rozloučila s historickou skicou Velké války druhé dekády XX. století.

275,- Kč 99,- Kč
 

Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648 /

Obálka knihy Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648

Tato kniha má encyklopedický charakter. Mapuje vojenskou historii střední Evropy od doby římské do současnosti. Děj knihy se odehrává ve dvou liniích.

1199,- Kč 399,- Kč

Vojenské nákladní automobily Škoda / František Kusovský

Obálka knihy Vojenské nákladní automobily Škoda

Poprvé vychází v České republice kniha, která přináší detailní a zasvěcený pohled do historie výroby nákladních automobilů v plzeňské Škodovce.

299,- Kč 149,- Kč
 

Vojenské neúspěchy / Eliot A. Coohen

Obálka knihy Vojenské neúspěchy

Autoři se v publikaci snaží najít odpovědi na otázku: Proč schopné vojenské organizace chybují? Na mnoha případech ukazují, jak dochází k selhání v bitvě, co je jeho příčinou...

299,- Kč 199,- Kč

Vojenské otázky československé reformy 1967-1970 / Antonín Benčík

Obálka knihy Vojenské otázky československé reformy 1967-1970

220,- Kč 49,- Kč
 

Vojska středověké Evropy / Terence Wise

Obálka knihy Vojska středověké Evropy

Kniha zkoumá organizaci, zbraně a vybavení středověkých vojsk napříč evropským kontinentem od Stoleté války až do bojů proti Maurům ve Španělsku a francouzské invaze do Itálie.

169,- Kč 59,- Kč

Vojta Dyk / Dana Čermáková

Obálka knihy Vojta Dyk

Dívá se na svět z výšky 196 centimetrů. Mohl by hrát basket, volejbal… Štíhlý, s pravidelnými rysy ve tváři, bondovským úsměvem a modrýma očima vypadá jako hezounek z nějakého amerického seriálu.

249,- Kč 49,- Kč
 

Vojtíšek / Lubomír Jaroš

Obálka knihy Vojtíšek

Pohádková knížka Vojtíšek je jedinečným souborem 22 pohádek, ve kterých se běžný svět dítěte prolíná se světem divů a kouzel.

200,- Kč 89,- Kč

Volá Londýn / Milan Kocourek

Obálka knihy Volá Londýn

Kniha je autentickým dokumentem o českém a slovenském vysílání BBC, které začalo za druhé světové války a skončilo teprve nedávno v novém miléniu.

349,- Kč 99,- Kč
 
Předchozí   1 |… 621 | 622 | 623 | 624 | 625 | … 674    Další