Katalog knih

Velká kniha samolepek - Dinosauři / Claire Sipi

Obálka knihy Velká kniha samolepek - Dinosauři

Dinosauři obývali souš, moře i oblohu období druhohor a dodnes nás nepřestávají fascinovat. V téhle knize věnované pravěkým obrům najdeš spoustu zábavných úkolů, jako jsou spojovačky, omalovánky nebo hledání rozdílů.

249,- Kč 169,- Kč

Velká kniha samolepek - Fotbal / Claire Sipi

Obálka knihy Velká kniha samolepek - Fotbal

Fotbal je jeden z nejpopulárnějších, nejhranějších a nejsledovanějších sportů na celém světě. V téhle knize určené všem nadšeným fotbalovým fanouškům najdeš spoustu zábavných úkolů, jako jsou spojovačky, omalovánky nebo hledání rozdílů.

249,- Kč 169,- Kč
 

Velká kniha samolepek – hrajeme si /

Obálka knihy Velká kniha samolepek – hrajeme si

Tato kniha obsahuje více než 200 opakovaně použitelných samolepek a seznámí děti se životem zvířat na farmě i na safari.Nejlépe si nové věci zapamatují, když s pomocí samolepek splní zadané úkoly a vyluští hádanky.

219,- Kč 109,- Kč

Velká kniha samolepek - Koně /

Obálka knihy Velká kniha samolepek - Koně

Na světě existuje více než 300 plemen koní. Pojďme spolu prozkoumat svět těchto úžasných zvířat, která jsou už odedávna našimi společníky při práci, sportu i při volnočasových aktivitách.

249,- Kč 169,- Kč
 

Velká kniha samolepek a aktivit pro děti /

Obálka knihy Velká kniha samolepek a aktivit pro děti

Učení s touto knihou se stává skvělou zábavou! Kromě nenásilně pojatých úkolů obsahuje 300 báječných barevných samolepek. Při učení barev, čísel, tvaru a mnoha dalšího si děti užijí spoustu zábavy a zároveň si budou procvičovat koordinaci očí, rukou.

199,- Kč 99,- Kč

Velká kniha samolepek a skládanek /

Obálka knihy Velká kniha samolepek a skládanek

Tato kniha je plná úkolů (jako je spojování teček, procházení bludišti, párování, nacházení rozdílů mezi věcmi...), návodů na výrobu různých věcí, nechybějí ani zajímavé aktivity.

199,- Kč 99,- Kč
 

Velká kniha samolepek pro holky /

Obálka knihy Velká kniha samolepek pro holky

Tato „obří“ knížka se samolepkami je přímo přeplněna zajímavostmi a různými aktivitami pro dlouhé chvíle. Najdete v ní nejen skládačky, puzzle, kvízy, doplňovačky a spojovačky, ale i 500 úžasných samolepek, s jejichž pomocí si můžete vytvářet vlastní

249,- Kč 129,- Kč

Velká kniha samolepek pro kluky /

Obálka knihy Velká kniha samolepek pro kluky

Tato „obří“ knížka se samolepkami je přímo přeplněna zajímavostmi a různými aktivitami pro dlouhé chvíle. Najdete v ní nejen skládačky, puzzle, kvízy, doplňovačky a spojovačky, ale i 500 úžasných samolepek.

249,- Kč 129,- Kč
 

Velká kniha skládanek pro holky /

Obálka knihy Velká kniha skládanek pro holky

Skládanky bez lepidla, bez nůžek a bez nepořádku? Nemožné? Ale kdeže! Tato velká kniha skládanek pro všechny holčičky, holky, dívky a děvčata obsahuje osm úžasných scenérií a sad postaviček, které lze snadno vytlačit a podle čísel poskládat.

199,- Kč 99,- Kč

Velká kniha skládanek pro kluky /

Obálka knihy Velká kniha skládanek pro kluky

V této knize je připraveno 8 modelů, které si můžeš sestrojit z vytlačovacích dílů - letadlo, vrtulník, lokomotivu, traktor, nákladní auto, hasičské auto, loď a bagr.

199,- Kč 99,- Kč
 

Velká kniha sportovní fotografie / Martin Kozák

Obálka knihy Velká kniha sportovní fotografie

Zajímá vás, jak pracují profesionální fotografové? Jaké postupy a fígle se skrývají za skvělými snímky nejrůznějších sportovních výkonů? S knihou Martina Kozáka máte šanci vstoupit do světa jedinečných momentů.

397,- Kč 199,- Kč

Velká kniha sušených rostlin / Tatiana Kuťková

Obálka knihy Velká kniha sušených rostlin

V této knize naleznete doslova všechno, co potřebujete vědět o sušených rostlinách.

399,- Kč 99,- Kč
 

Velká kniha šití /

Obálka knihy Velká kniha šití

Tato kniha šití slouží jako standardní příručka pro ty z vás, které se šitím začínají, ale i pro ty, které si chtějí své znalosti a dovednosti znovu osvěžit.

199,- Kč 99,- Kč

Velká kniha šití - Módní a bytové doplňky / Eva-Maria Heller

Obálka knihy Velká kniha šití - Módní a bytové doplňky

S bytovými doplňky, které si můžete vyrobit za asistence této knihy, váš domov zkrásní v souladu se součastnými módními trendy. Podrobné, krok za krokem popsané návody, triky a tipy týkající se šití a střihová příloha se vzory výšivek v závěru knihy.

99,- Kč 99,- Kč
 

Velká kniha šití - Tašky /

Obálka knihy Velká kniha šití - Tašky

Tato kniha vám nabízí velké množství modelů tašek, které si díky dokonalým fotografiím, návodům krok za krokem a detailním střihům dokážete snadno ušít.

199,- Kč 99,- Kč

Velká kniha tipů a triků pro iPhone / Damien Stolarz

Obálka knihy Velká kniha tipů a triků pro iPhone

Naučte váš iPod touch telefonovat, zahrajte si na iPhonu hry z Playstationu, používejte ho jako dálkové ovládání domácí elektroniky a zlepšete přisvětlení vestavěného fotoaparátu, aby i vaše noční záběry vypadaly perfektně!

497,- Kč 249,- Kč
 

Velká kniha úkolů pro předškoláky /   kol.

Obálka knihy Velká kniha úkolů pro předškoláky

Kniha obsahuje více než tisíc rozmanitých úloh pro děti předškolního věku. Řešením těchto úloh se vaše dítě naučí písmenům a číslicím, rozšíří svou slovní zásobu, naučí se pomocí obrázků sestavovat pohádky, vybírat ke slovům rýmy...

299,- Kč 199,- Kč

Velká kniha vědy a techniky pro školáky /   kolektiv autorů

Obálka knihy Velká kniha vědy a techniky pro školáky

Velká kniha vědy a techniky pro školáky.

399,- Kč 299,- Kč
 

Velká kniha vtipu / Jaroslav Kerles

Obálka knihy Velká kniha vtipu

Tato jedinečná kniha vtipu Jaroslava Kerlese přináší zatím největší výběr kresleného humoru tohoto předního karikaturisty a ilustrátora.

399,- Kč 199,- Kč

Velká kniha zahradničení pro děti / Caroline Pellissier

Obálka knihy Velká kniha zahradničení pro děti

Víte, jak správně zasadit ředkvičky? Kdy sklidit dýně a jaké při tom všem použít nářadí? Každé z ročních období zahradníkovi přináší nové výzvy. Proto je tu praktická Velká kniha zahradničení pro děti.

499,- Kč 399,- Kč
 
Předchozí   1 |… 601 | 602 | 603 | 604 | 605 | … 665    Další