Katalog knih

Zelené zástěny v zahradě / Tanja Ratsch

Obálka knihy Zelené zástěny v zahradě

Není nic lepšího, než se za pěkného dne posadit na zahradě. Poradíme vám, jak si příjemné posezení zařídit, aby bylo opravdu pohodlné. Je důležité myslet na ochranu před větrem, sluncem i před zraky zvědavých sousedů.

239,- Kč 149,- Kč

Zelenina od A do Z / Milan Zemina

Obálka knihy Zelenina od A do Z

Publikace o úloze zeleniny v našem stravování a přípravě zeleninových pokrmů již slavila v minulosti úspěchy a nyní vychází v revidovaném a doplněném vydání.

70,- Kč 49,- Kč
 

Země /

Obálka knihy Země

189,- Kč 29,- Kč

Země divů / Ann Patchettová

Obálka knihy Země divů

Strhující román nás zavede pod koruny amazonských velikánů a na tenkou hranici etiky vědy. Doktorka Marina Singhová sdílela laboratoř ve farmaceutické společnosti Vogel se svým spolupracovníkem Andersem Eckmanem sedm let...

378,- Kč 98,- Kč
 

Země otců a zrádců / Maxim Biller

Obálka knihy Země otců a zrádců

Země otců a zrádců je úchvatná kniha o lidech, kteří umanutě hledají odpověď na otázku: Jak se děs minulosti zmocňuje dnešního člověka. Sbírka povídek, kterou lze číst i jako román.

295,- Kč 195,- Kč

Země prokletých / Liliana Lazar

Obálka knihy Země prokletých

Okouzlující vyprávění, v němž se snoubí pohádkové legendy se svědectvím o krutých časech komunismu. Prvotina mladé rumunské autorky získala řadu ocenění a J. M. G. Le Clézio ji označil za „jeden z nejoriginálnějších románů posledních let“.

298,- Kč 78,- Kč
 

Země před dinosaury / Sébastien Steyer

Obálka knihy Země před dinosaury

Kniha s množstvím ilustrací přibližuje život na Zemi před 370 miliony let, kdy se objevila první čtyřnohá zvířata, až do období největšího rozšíření dinosaurů před 200 miliony let.

269,- Kč 99,- Kč

Země věčného léta / Lee Carroll

Obálka knihy Země věčného léta

Garet Jamesová se z rodného New Yorku vydává do původní vlasti své matky, Francie. Motivem je nejen láska ke čtyři sta let starému vampýrovi Willovi Hughesovi, ale i touha zjistit něco víc o vlastním původu a předcích z ženské linie.

299,- Kč 129,- Kč
 

Země za zrcadlem / Kateřina Hloušková

Obálka knihy Země za zrcadlem

Rusko-italské diplomatické a obchodní vztahy v druhé polovině 17. století. Průběh, výsledky a dopad pěti poselstev z Moskevské Rusi do Florencie a Benátek a jiných italských měst jsou zkoumány na základě vlastního výzkumu autorky v italských archivech.

219,- Kč 49,- Kč

Země, můj zadek a další velký kulatý věci / Carolyn Macklerová

Obálka knihy Země, můj zadek a další velký kulatý věci

Vtipně psaný dívčí román o tom, že pěkná postava opravdu není vše.

199,- Kč 99,- Kč
 

Zemřít dvakrát / Leif GW Persson

Obálka knihy Zemřít dvakrát

Je úterý devatenáctého července a skaut Edvin je vysazen na malém ostrůvku v jezeře Mälaren, aby pro svou skupinu nasbíral houby. Místo toho ale najde lidskou lebku zabořenou do mechu.

419,- Kč 49,- Kč

Zemské soudnictví na Moravě vrcholného středověku / Dalibor Janiš

Obálka knihy Zemské soudnictví na Moravě vrcholného středověku

K významným tématům historie středověké Moravy patří problematika zemského soudnictví. Moravský zemský soud a s ním spojené nejvyšší zemské úřady byly vyjádřením zemské svrchovanosti a domácího zemského práva.

290,- Kč 145,- Kč
 

Zen na každý den / Charlotte Joko Becková

Obálka knihy Zen na každý den

Mimořádná kniha o základních aspektech lidského života. Jedinečný a přímočarý náhled na naše vztahy, práci, strach, ambice. Návod, jak prožít každý okamžik svého života naplno!

249,- Kč 149,- Kč

Zen: Žít v tomto okamžiku / Wu Bong

Obálka knihy Zen: Žít v tomto okamžiku

Zenový mistr Wu Bong (Jacob Perl) se v roce 1972 stal prvním studentem slavného zenového mistra Seung Sahna a v letech 1995–2013 byl hlavním učitelem Evropské zenové školy Kwan Um.

249,- Kč 149,- Kč
 

Zenová zahrada - Vybarvujte a relaxujte 100 obrázků k malování / Éric Marson

Obálka knihy Zenová zahrada - Vybarvujte a relaxujte 100 obrázků k malování

Stovka obrázků v této knize nejsou pouhé ilustrace - čekají na to, že se necháte unést záplavou barev, vybarvíte je a vytvoříte si vlastní zenovou zahradu.

199,- Kč 99,- Kč

Zeptej se svých průvodců / Sonia Choquette

Obálka knihy Zeptej se svých průvodců

Soubor 52 karet je věšteckým nástrojem založeným na intuitivně-mediálním spojení s duchovním světem a vychází z Malých arkán tradičního tarotu.

289,- Kč 199,- Kč
 

Zeptejte se Deepaka na lásku a vztahy / Deepak Chopra

Obálka knihy Zeptejte se Deepaka na lásku a vztahy

Deepak Chopra shromáždil v této knize otázky a odpovědi o všech fázích lásky. Věnuje se budování a začátkům nových vztahů, kdy je člověk zranitelný a zachvacují jej pochyby o vlastní osobě, jak v sexuální, tak i emocionální rovině. Nevyhýbá se ani pa

199,- Kč 59,- Kč

Zeus a dobytí Olympu / Ryan Foley

Obálka knihy Zeus a dobytí Olympu

Zeus! Jeho jméno se ozývá celou historií. Ze svého trůnu na vrcholu hory Olymp všemocně vládl spolu se svými přáteli Olympany nad starověkým Řeckem.

199,- Kč 99,- Kč
 

Zhoubné nádory močového měchýře /   kolektiv

Obálka knihy Zhoubné nádory močového měchýře

Kniha kolektivu autorů pod vedením onkourologa docenta Alexandra Popracha přináší souhrn informací o diagnostických i léčebných možnostech zhoubných nádorů močového měchýře.

399,- Kč 199,- Kč

Zhubněte lehce a navždy / Jarmila Mandžuková

Obálka knihy Zhubněte lehce a navždy

Chcete-li zhubnout lehce a navždy, začněte dodržovat několik jednoduchých rad a dočkáte se nejen svojí vytoužené hmotnosti, ale také zlepšíte své zdraví a budete se cítit lépe.

259,- Kč 99,- Kč
 
Předchozí   1 |… 571 | 572 | 573 | 574 | 575 | … 591    Další