Katalog knih

Zebří zahrada / Juan Braun

Obálka knihy Zebří zahrada

Dvojice příběhů, které se odehrávají jinde a jindy — jeden na Sibiři kdysi dávno, druhý v Praze dnes.

225,- Kč 149,- Kč

Zeď vzpomínek / Anthony Doerr

Obálka knihy Zeď vzpomínek

Povídková kniha Anthonyho Doerra se odehrává na čtyřech světadílech. Titulní novela získala ocenění National Magazine Award v kategorii krásné literatury.

299,- Kč 199,- Kč
 

Zelená kniha pohádek / Dagmar Ženková

Obálka knihy Zelená kniha pohádek

První čtení - bezva hra a poučení - čtení s porozuměním: krátké stylisticky jednoduché klasické pohádky uzpůsobené pro první společné (posléze samostatné) čtení dětí s rodiči; vyprávění, dramatizace - grafické rozlišení rolí, úkoly, otázky, hry.

199,- Kč 149,- Kč

Zelená kuchyně pro každý den / Jessica Nadel

Obálka knihy Zelená kuchyně pro každý den

Pokud se chcete stravovat zdravě a snažíte se jíst více zeleniny, ale saláty se vám už přejedly, je tady pro vás tato skvělá a užitečná kuchařka. Více než 100 vynikajících veganských receptů přinese vítanou změnu do vašeho jídelníčku.

399,- Kč 69,- Kč
 

Zelená mafie / Jan Žáček

Obálka knihy Zelená mafie

Strhující příběh na podkladě skutečných událostí zachycuje boj lesníka ze šumavských hvozdů s organizovanou skupinou nelegálně těžící dřevo v jeho revíru.

249,- Kč 70,- Kč

Zelená pro život / Victoria Boutenko

Obálka knihy Zelená pro život

Nejprodávanější autorka a expertka na syrovou stravu Victoria Boutenko, neúnavná vědkyně a zastánkyně přírodní výživy, se vrací s nejnovějšími objevy v doplněném vydání knihy Zelená pro život.

399,- Kč 288,- Kč
 

Zelená zóna / Rajiv Chandrasekaran

Obálka knihy Zelená zóna

Tato publikace byla podle New York Times hodnocena jako nejlepší kniha roku a zároveň se stala předlohou filmu Zelená zóna s Mattem Damonem v hlavní roli, který přichází do českých kin na začátku června letošního roku.

299,- Kč 49,- Kč

Zelené smoothie - 7-denní detox / Victoria Boutenko

Obálka knihy Zelené smoothie - 7-denní detox

Obsahuje návody na skupinové aktivity, novinky o výživě a recepty na sedmidenní revitalizační pobyt, to vše zpestřené příběhy z dokonale připravených praktických seminářů a svědectvím jejich účastníků.

249,- Kč 99,- Kč
 

Zelené smoothie - Revoluce ve výživě / Victoria Boutenko

Obálka knihy Zelené smoothie - Revoluce ve výživě

200 receptů a 12 kroků k syrové stravě. Radikální změna přírodní péče o zdraví.

229,- Kč 99,- Kč

Zelené smoothie - Zdravé mini-jídlo z mixéru / Burkhard Hickisch

Obálka knihy Zelené smoothie - Zdravé mini-jídlo z mixéru

Moderní lahodný energetický nápoj dodá tělu každý den to, co skutečně potřebuje.

279,- Kč 99,- Kč
 

Zelené vdovy / Lubomír Macháček

Obálka knihy Zelené vdovy

V povídkách Lubomíra Macháčka se odehrávají příběhy humorné, vážné i podivuhodně zvláštní, prostě takové, kterých si nemůžeme nevšimnout. Jejich průsečíkem je, jak jinak, člověk a jeho pátrání po vlastní identitě.

189,- Kč 59,- Kč

Zelené zástěny v zahradě / Tanja Ratsch

Obálka knihy Zelené zástěny v zahradě

Není nic lepšího, než se za pěkného dne posadit na zahradě. Poradíme vám, jak si příjemné posezení zařídit, aby bylo opravdu pohodlné. Je důležité myslet na ochranu před větrem, sluncem i před zraky zvědavých sousedů.

239,- Kč 149,- Kč
 

Zelenina od A do Z / Milan Zemina

Obálka knihy Zelenina od A do Z

Publikace o úloze zeleniny v našem stravování a přípravě zeleninových pokrmů již slavila v minulosti úspěchy a nyní vychází v revidovaném a doplněném vydání.

70,- Kč 49,- Kč

Země /

Obálka knihy Země

189,- Kč 29,- Kč
 

Země divů / Ann Patchettová

Obálka knihy Země divů

Strhující román nás zavede pod koruny amazonských velikánů a na tenkou hranici etiky vědy. Doktorka Marina Singhová sdílela laboratoř ve farmaceutické společnosti Vogel se svým spolupracovníkem Andersem Eckmanem sedm let...

378,- Kč 98,- Kč

Země otců a zrádců / Maxim Biller

Obálka knihy Země otců a zrádců

Země otců a zrádců je úchvatná kniha o lidech, kteří umanutě hledají odpověď na otázku: Jak se děs minulosti zmocňuje dnešního člověka. Sbírka povídek, kterou lze číst i jako román.

295,- Kč 195,- Kč
 

Země prokletých / Liliana Lazar

Obálka knihy Země prokletých

Okouzlující vyprávění, v němž se snoubí pohádkové legendy se svědectvím o krutých časech komunismu. Prvotina mladé rumunské autorky získala řadu ocenění a J. M. G. Le Clézio ji označil za „jeden z nejoriginálnějších románů posledních let“.

298,- Kč 78,- Kč

Země před dinosaury / Sébastien Steyer

Obálka knihy Země před dinosaury

Kniha s množstvím ilustrací přibližuje život na Zemi před 370 miliony let, kdy se objevila první čtyřnohá zvířata, až do období největšího rozšíření dinosaurů před 200 miliony let.

269,- Kč 99,- Kč
 

Země věčného léta / Lee Carroll

Obálka knihy Země věčného léta

Garet Jamesová se z rodného New Yorku vydává do původní vlasti své matky, Francie. Motivem je nejen láska ke čtyři sta let starému vampýrovi Willovi Hughesovi, ale i touha zjistit něco víc o vlastním původu a předcích z ženské linie.

299,- Kč 129,- Kč

Země za zrcadlem / Kateřina Hloušková

Obálka knihy Země za zrcadlem

Rusko-italské diplomatické a obchodní vztahy v druhé polovině 17. století. Průběh, výsledky a dopad pěti poselstev z Moskevské Rusi do Florencie a Benátek a jiných italských měst jsou zkoumány na základě vlastního výzkumu autorky v italských archivech.

219,- Kč 49,- Kč
 
Předchozí   1 |… 526 | 527 | 528 | 529 | 530 | … 545    Další