Katalog knih

Vojenské otázky československé reformy 1967-1970 / Antonín Benčík

Obálka knihy Vojenské otázky československé reformy 1967-1970

220,- Kč 49,- Kč

Vojska středověké Evropy / Terence Wise

Obálka knihy Vojska středověké Evropy

Kniha zkoumá organizaci, zbraně a vybavení středověkých vojsk napříč evropským kontinentem od Stoleté války až do bojů proti Maurům ve Španělsku a francouzské invaze do Itálie.

169,- Kč 59,- Kč
 

Vojta Dyk / Dana Čermáková

Obálka knihy Vojta Dyk

Dívá se na svět z výšky 196 centimetrů. Mohl by hrát basket, volejbal… Štíhlý, s pravidelnými rysy ve tváři, bondovským úsměvem a modrýma očima vypadá jako hezounek z nějakého amerického seriálu.

249,- Kč 49,- Kč

Vojtíšek / Lubomír Jaroš

Obálka knihy Vojtíšek

Pohádková knížka Vojtíšek je jedinečným souborem 22 pohádek, ve kterých se běžný svět dítěte prolíná se světem divů a kouzel.

200,- Kč 89,- Kč
 

Volá Londýn / Milan Kocourek

Obálka knihy Volá Londýn

Kniha je autentickým dokumentem o českém a slovenském vysílání BBC, které začalo za druhé světové války a skončilo teprve nedávno v novém miléniu.

349,- Kč 99,- Kč

Volání k transformaci / Michael R. Meyer

Obálka knihy Volání k transformaci

Kniha významného amerického astrologa shrnuje a reinterpretuje filosofii operativní celostnosti s ohledem na duchovní potřeby současného lidstva, procházejícího hlubokou transformací.

220,- Kč 69,- Kč
 

Volání Kalahari / Patricia Mennen

Obálka knihy Volání Kalahari

Berlín 1901. Jella von Sonthofen opouští po smrti své matky Německo a vydává se za svým otcem do jihozápadní Afriky. Rodinná sága.

399,- Kč 99,- Kč

Volání netvora / Patrick Ness

Obálka knihy Volání netvora

Přízrak se zjevil pár minut po půlnoci. Jako by měl třináctiletý Conor od té doby, co jeho máma těžce onemocněla, o noční můry nouzi. Jenže tohle strašidlo bylo jiné, než čekal. ...

328,- Kč 48,- Kč
 

Volba: globální nadvláda nebo globální vedení / Zbigniew Brzezinski

Obálka knihy Volba: globální nadvláda nebo globální vedení

Autor v knize předkládá pět dilemat: národní bezpečnost, nový globální pořádek, řízení globálních aliancí, globalizace a hegemonní demokracie.

249,- Kč 149,- Kč

Volby a demokracie v Malajsii / Martin Petlach

Obálka knihy Volby a demokracie v Malajsii

Tato monografie jako první v českém prostředí přináší rozsáhlou analýzu volebních a politických jevů odehrávajících se v malajsijské politice.

340,- Kč 159,- Kč
 

Volha / Karel Hynie

Obálka knihy Volha

Zajímavý a zábavný román, napsaný neobyčejně bizardním, přesně odposlechnutým jazykem, je portrétem hlavního hrdiny, člověka, zajímajícího se pouze o ženské a fotbal, omezeného egocentrika, který vyniká ve vymýšlení drobných podvodů a triků, ...

349,- Kč 89,- Kč

Voliéra / Richard Merritt

Obálka knihy Voliéra

Vzneste se na křídlech fantazie se souborem skvělých, velmi podrobných kreseb ptáků. Udělejte si čas pro sebe, relaxujte a odpočívejte při kreativní práci s omalovánkami.

249,- Kč 99,- Kč
 

Volný čas/Spare Time / Svetlana Michajlová (ed.)

Obálka knihy Volný čas/Spare Time

Katalog mezinárodního projektu Volný čas: Utopie na hranicích všednosti je tématicky zaměřena na aktuální aspekty umění, které v moderní a postmoderní době nachází své místo za hranicemi tradičních institucí a oblastí výtvarné kultury.

400,- Kč 50,- Kč

Volný pád / Adam Hamdy

Obálka knihy Volný pád

Zlo, kterému teď musí čelit, je ještě temnější a démoničtější.

399,- Kč 119,- Kč
 

Voňavé Vánoce - Více než 50 samolepek /

Obálka knihy Voňavé Vánoce - Více než 50 samolepek

Dolepuj, užij si spoustu zábavy, vymaluj – vánoční cukroví, ozdobný věnec, řetěz ze sněhuláků, vánoční dárečky, ozdob vánoční strojek, jak bruslíme a stavíme sněhuláka, zimní krajinu, houpacího koníka a spoustu dalších obrázků.

69,- Kč 39,- Kč

Vousy a vlasy /

Obálka knihy Vousy a vlasy

Knížka pro děti, které právě prozkoumávají okolní svět prstíky. Sáhni si na různé typy vlasů a vousů. Podobá se některý těm, co má tvůj tatínek nebo dědeček?

219,- Kč 109,- Kč
 

Vozidla /

Obálka knihy Vozidla

Toto malé leporelo je určeno přesně pro dětské ručky. Díky veselým a jednoduchým obrázkům se vaše dítě naučí základní slovíčka o vozidlech. Obsahuje zrcátko.

199,- Kč 99,- Kč

Vrabčák Eda na staveništi - 3 podlahová leporela = 1 velké staveniště / Iva Haberlová

Obálka knihy Vrabčák Eda na staveništi - 3 podlahová leporela = 1 velké staveniště

Na velkém staveništi je živo. Lomozí tu auta a stroje a pracuje spousta lidí. Chceš se podívat? Rozlož si všechna tři leporela, spoj je k sobě a budeš mít celé staveniště jako na dlani.

249,- Kč 99,- Kč
 

Vrahem může být kdokoliv / Jeffery Deaver

Obálka knihy Vrahem může být kdokoliv

Zdálo by se, že v detektivním žánru už bylo vymyšleno a použito vše: veškeré typy přestupitelů i strážců zákona, veškeré varianty zápletek. Pak ovšem přijde s novou knihou Jeffery Deaver a nabídne na minimálním prostoru tolik neotřelých postav.

299,- Kč 99,- Kč

Vrána / Boria Sax

Obálka knihy Vrána

Tato kniha se věnuje všem ptákům z čeledi krkavcovitých – vránám, havranům, krkavcům, strakám a jejich příbuzným, podíváme se na ně z kulturně historického hlediska: v jakých mýtech se objevují, co v které kultuře znamenají....

269,- Kč 99,- Kč
 
Předchozí   1 |… 507 | 508 | 509 | 510 | 511 | … 551    Další