Katalog knih

Vnímání srdcem / Stephen Dr. McKenzie

Obálka knihy Vnímání srdcem

Všímavost se v poslední době stala každodenní součástí běžného života mnoha lidí a roste počet těch dalších, kteří ji do svých životů zapojují. Stala se tak celosvětovým trendem. Naplňte své srdce prostřednictvím všímavosti.

319,- Kč 69,- Kč

Vnímej srdcem a potkáš svůj život / Manfred Mohr

Obálka knihy Vnímej srdcem a potkáš svůj život

Od "pozitivního myšlení" k "pozitivnímu cítění"!

199,- Kč 99,- Kč
 

Vnitrozemí / Petr Borkovec

Obálka knihy Vnitrozemí

Rozsáhlý výbor poezie jednoho z našich nejznámějších básníků a překladatelů, v němž jsou obsaženy verše z jeho vydaných sbírek i zcela nové básně, které jsou knižně publikovány poprvé.

182,- Kč 99,- Kč

Vnitřní dráha / John Francome

Obálka knihy Vnitřní dráha

Detektivní román z dostihového prostředí.

169,- Kč 99,- Kč
 

Vnitřní kruh / Mari Jungstedtová

Obálka knihy Vnitřní kruh

Gotland uprostřed léta. Dvě malé dívky objeví v ohradě koně bez hlavy. Komisař Knutas se pouští do pátrání po pachateli odporného činu, brzy se ale s vyšetřováním ocitá ve slepé uličce.

279,- Kč 59,- Kč

Vnitřní okruh v současné české fotografii / Vladimír Birgus

Obálka knihy Vnitřní okruh v současné české fotografii

Kniha Vnitřní okruh v současné české fotografii, představuje výraznou část naší současné fotografické tvorby s tématy a motivy autorské sebereflexe, introspekce, intimity, rodiny, nejbližších lidí a věcí.

850,- Kč 550,- Kč
 

Vnitřní svět traumatu / Donald Kalsched

Obálka knihy Vnitřní svět traumatu

V knize se autor zabývá obrazy, jež se často objevují ve snech a fantaziích lidí, kteří prošli traumatickými životními okolnostmi.

447,- Kč 299,- Kč

Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony / Libuše Neščáková

Obálka knihy Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony

Personalista a manažer se ve své každodenní praxi velmi často zabývá tvorbou vnitrofiremních závazných předpisů, které upravují vztah zaměstnanec - zaměstnavatel. Publikace se snaží objektivně reagovat na běžnou firemní praxi.

290,- Kč 129,- Kč
 

Voda v domě a na chatě / Jan Šálek

Obálka knihy Voda v domě a na chatě

Publikace je zaměřena na způsoby hospodaření se všemi používanými druhy vod, srážkovou, šedou z praní a umývání, odpadní hnědou, splaškovou včetně zneškodňování a využití bioodpadů, produkovaných v těchto zařízeních.

159,- Kč 89,- Kč

Vodní apokalypsa / Mikael Niemi

Obálka knihy Vodní apokalypsa

V severním Švédsku celý podzim stále prší a v řekách stále stoupá voda. Nakonec stoupne natolik, že to nevydrží zdejší kaskáda přehrad: jedna po druhé pod tlakem vodních mas povolí a rozpoutá se peklo, vnitrozemské tsunami.

299,- Kč 99,- Kč
 

Vodní labyrint / Eric Frattini

Obálka knihy Vodní labyrint

Mladá archeoložka Afdera Brooksová se dostaví k smrtelné posteli své babičky, výstřední milionářky a sběratelky umění. Ta Afdeře svěří dědictví bezpečně uložené v jedné americké bance - starobylý rukopis.

399,- Kč 29,- Kč

Vodnické a indiánské Romaneto / Jaroslava Nárožná

Obálka knihy Vodnické a indiánské Romaneto

Bohatě ilustrovaná knížka "Indiánské a Vodnické Romaneto" je věnována nejen dětskému čtenáři, ale i všem lidem s dětskou duší, kteří si rádi hrají na Indiány a pravé české Vodníky s možností mít své oblíbené příběhy po ruce doma i na cestách.

135,- Kč 50,- Kč
 

Vodník Brčálník a zimní radovánky / Simona Petrová

Obálka knihy Vodník Brčálník a zimní radovánky

Vodník Brčálník z rybníka Hadovce tentokrát zažívá se svými kamarády vodníky a zvířátky pořádnou zimu v Jestřábích horách s mrazem a spoustou napadlého sněhu.

299,- Kč 149,- Kč

Vodopád / Lauren Kateová

Obálka knihy Vodopád

Strhující milostná sága plná ničivých tajemství a temné magie o dívce, jejíž slzy mají sílu vynést na povrch ztracený kontinent Atlantidu, pokračuje. Eurečiny slzy zaplavily zemi a nyní Atlantida roste a s ní i moc zlého vládce Atlase.

299,- Kč 99,- Kč
 

Vodopády světa / Bohumír Janský

Obálka knihy Vodopády světa

Obrazová publikace o největších, nejkrásnějších a nejznámějších vodopádech světa od předního českého fotografa Oldřicha Karáska.

699,- Kč 149,- Kč

Voják – zajatec – legionář / Josef Klejna

Obálka knihy Voják – zajatec – legionář

Legionáři byli nositeli národní svobody ve zlomových letech 1914 - 1918. Jejich cesta do legionářských řad ale nebyla často právě nejjednodušší. Důkazem toho je deník Josefa Klejny, francouzského legionáře.

159,- Kč 70,- Kč
 

Vojenská letectva světových mocností /

Obálka knihy Vojenská letectva světových mocností

Kniha, jejíž první vydání vyšlo před více než sedmdesáti lety, je dnes výmluvným svědectvím o době, jež se - nejen v oblasti letectví - rozloučila s historickou skicou Velké války druhé dekády XX. století.

275,- Kč 99,- Kč

Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648 /

Obálka knihy Vojenské dějiny od pravěku do roku 1648

Tato kniha má encyklopedický charakter. Mapuje vojenskou historii střední Evropy od doby římské do současnosti. Děj knihy se odehrává ve dvou liniích.

1199,- Kč 399,- Kč
 

Vojenské nákladní automobily Škoda / František Kusovský

Obálka knihy Vojenské nákladní automobily Škoda

Poprvé vychází v České republice kniha, která přináší detailní a zasvěcený pohled do historie výroby nákladních automobilů v plzeňské Škodovce.

299,- Kč 149,- Kč

Vojenské neúspěchy / Eliot A. Coohen

Obálka knihy Vojenské neúspěchy

Autoři se v publikaci snaží najít odpovědi na otázku: Proč schopné vojenské organizace chybují? Na mnoha případech ukazují, jak dochází k selhání v bitvě, co je jeho příčinou...

299,- Kč 199,- Kč
 
Předchozí   1 |… 506 | 507 | 508 | 509 | 510 | … 551    Další