Katalog knih

Vyhněte se chybám v účetnictví / Jiří Dušek

Obálka knihy Vyhněte se chybám v účetnictví

Praktická publikace na 112 názorných přehledech podává návod a rady, jak předejít chybám v účetnictví. Autor vychází z dlouholeté praxe daňového poradce, ze zkušeností při provádění kontrol účetnictví i z dotazů na školení.

169,- Kč 89,- Kč

Výhoda spokojenosti / Shawn Achor

Obálka knihy Výhoda spokojenosti

Autor knihy vysvětluje, jak můžeme svůj mozek přeprogramovat, abychom byli pozitivnější a tím pádem i spokojenější v práci.

329,- Kč 149,- Kč
 

Výhonek osmilisté růže / Audur Ava Ólafsdóttir

Obálka knihy Výhonek osmilisté růže

V románu islandské autorky se dvaadvacetiletý vypravěč vydává na cestu z rodného severského ostrova do horského kláštera v blíže neurčené zemi na kontinentu.

289,- Kč 99,- Kč

Výhonky a mikrozelenina / Angelika Fürstler

Obálka knihy Výhonky a mikrozelenina

Skvělé rady a návody, jak na to, abyste už za pár dní měli po ruce chutný potravinový doplněk, vhodný do salátů, polévek, na sendviče, do müsli či do koktejlů.

319,- Kč 149,- Kč
 

Vyhoštění / Vladimir Vertlib

Obálka knihy Vyhoštění

Ze svých zážitků se Vertlib vypsal v řadě svých děl, i novela Abschiebung – Vyhoštění je autobiografická. Líčí snahu židovské rodiny uchytit se v USA, přesvědčit úřady, aby jí daly povolení k pobytu.

100,- Kč 30,- Kč

Vyhrajte boj o štíhlé tělo / Jillian Michaels

Obálka knihy Vyhrajte boj o štíhlé tělo

Přestaňte bojovat se svou váhou a jednou provždy zhubněte s pomocí tohoto smysluplného plánu od americké odbornice na zdravý životní styl, wellness a hubnutí: Jillian Michaels.

369,- Kč 99,- Kč
 

Východ USA /

Obálka knihy Východ USA

Aktualizované vydání průvodce po východní části Spojených států amerických přináší množství informací o nejznámějších památkách a přírodních krásách této rozlehlé oblasti.

198,- Kč 88,- Kč

Výchova dívek v Čechách / Michal Viewegh

Obálka knihy Výchova dívek v Čechách

Nové vydání jednoho z nejúspěšnějších románů 90. let, který byl přeložen do mnoha jazyků a dočkal se i filmového zpracování.

239,- Kč 49,- Kč
 

Vyjednavač / Joseph  Finder

Obálka knihy Vyjednavač

Miliony nalezené ve starém domě odkryjí temné rodinné tajemství… Poté co investigativní reportér Rick Hoffman přijde o práci, snoubenku i byt, zbývá mu jen jediná možnost: odstěhovat se do domu, ve kterém prožil poněkud neradostné mládí.

399,- Kč 99,- Kč

Vyjednavač / Brandon Sanderson

Obálka knihy Vyjednavač

Vyjednavač je příběh dvou sester, které jsou náhodou princezny, Božího krále, za něhož se jedna z nich musí provdat, jednoho nižšího boha, kterého jeho práce moc nebaví, a nesmrtelného muže, který se snaží napravit chyby, jež udělal před staletími.

489,- Kč 245,- Kč
 

Vyjednávání v angličtině / Louise Pile

Obálka knihy Vyjednávání v angličtině

Cílem této publikace je rozšířit jazykové ználosti nutné k efektivnímu vyjednávání v angličtině, ať už v rámci nějaké organizace nebo s obchodními partnery, týmově i individuálně.

134,- Kč 79,- Kč

Vykládací karty archanděla Gabriela / Doreen Virtue

Obálka knihy Vykládací karty archanděla Gabriela

Archanděl Gabriel je proslulým andělem–zvěstovatelem, jehož příběh je zaznamenán v Evangeliu svatého Lukáše. Doreen Virtue ve své podmanivé knize nabízí mnoho informací z historie, které se týkají archanděla Gabriela a také jeho charakteristiky.

199,- Kč 99,- Kč
 

Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém / Ondřej Slanina

Obálka knihy Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém

Publikace je přehlednou příručkou mapující nejdůležitější exotické materiály používané v uměleckém řemesle, kdy každé heslo tvoří komplexní informační soubor o původu, povaze, výskytu a užití materiálu.

199,- Kč 89,- Kč

Výkladový slovník z pedagogiky /   kolektiv

Obálka knihy Výkladový slovník z pedagogiky

Výkladový slovník z pedagogiky je určen především studentům pedagogických oborů, jimž může posloužit jako vhodný doplněk základních učebních textů a učebnic z oblasti věd o výchově.

329,- Kč 99,- Kč
 

Výklady a kritika / Miloš Havelka

Obálka knihy Výklady a kritika

Texty zařazené do této knížky jsou kritické a polemické povahy a chtějí být chápány jako odborné recenze. Až na jednu dosud nepublikovanou, ale pro publikaci připravenou výjimku byly uveřejněny v odborných časopisech.

289,- Kč 79,- Kč

Vykonavatel / Juan  Gómez-Jurado

Obálka knihy Vykonavatel

Nepřijeli do Vatikánu zemřít, ale zvolit nového papeže. Než se však konkláve stačí ujmout svého vznešeného úkolu, je jeden kardinál zavražděn. Pachateli zjevně nestačilo jen zabít, potřeboval svou oběť trápit a zohavit.

299,- Kč 49,- Kč
 

Výkonnost open source aplikací / Tavish Armstrong

Obálka knihy Výkonnost open source aplikací

Kniha Výkonnost open source aplikací obsahuje dvanáct případových studií, jejichž autoři popisují řadu metod a triků vedoucích ke zlepšení výkonu.

459,- Kč 299,- Kč

Vykoupení / L. J. Smith

Obálka knihy Vykoupení

Sedmnáctý díl série Upířích deníků Elena Gilbertová umírá. Strážkyně jí však nabídnou výjimečnou šanci: začít úplně znovu. Od chvíle, kdy se Elena poprvé setkala s bratry Salvatorovými, způsobila její láska k nim nekonečnou řadu úmrtí a destrukce.

249,- Kč 79,- Kč
 

Vykročit ze sebeklamu / Rodney Smith

Obálka knihy Vykročit ze sebeklamu

Čas od času se objeví nějaká kniha, jež znovu oživí naše chápání toho, kým ve své podstatě jsme a v čem spočívá náš život. Vykročit ze sebeklamu je právě takovou knihou.

365,- Kč 185,- Kč

Vykrvácet / Michael Robotham

Obálka knihy Vykrvácet

Když se Sienna Hegartyová, problémová kamarádka dcery Joe O’Loughlina, objeví u dveří jeho domu v šoku, neschopná říct, co se stalo, a celá od krve, Joe si slíbí, že odhalí temná tajemství, která se její mysl rozhodla pohřbít.

399,- Kč 99,- Kč
 
Předchozí   1 |… 496 | 497 | 498 | 499 | 500 | … 534    Další