Katalog knih

Záhada kapitálu / David Harvey

Obálka knihy Záhada kapitálu

Ve své knize Záhada kapitálu se autor zamýšlí nad povahou krizí kapitalistického systému, které tento model společenského uspořádání provázejí od samotného počátku, jakož i nad charakterem systémové krize, kterou svět prochází v těchto letech.

298,- Kč 99,- Kč

Záhada mloka / Jorn Lier Horst

Obálka knihy Záhada mloka

Kdo je ten tajemný muž bez identity, kterého vyplavilo moře? Co to má vytetováno na paži? A proč se plavil za bouře tak blízko nebezpečným skaliskům?

248,- Kč 48,- Kč
 

Záhada Modrého vlaku - komiks / Marc Marc

Obálka knihy Záhada Modrého vlaku - komiks

Agatha Christie zasadila tentokrát svůj příběh do přepychových kulis Modrého vlaku. Spojení autorčina génia a originálního výtvarného rukopisu Marca Piskice dalo vzniknout barvitému obrazu mravů britské společenské smetánky 20. let min. století.

19,- Kč 19,- Kč

Záhada mrtvých nohou / Fred Vargas

Obálka knihy Záhada mrtvých nohou

Ve svém posledním detektivním případu se autorka Fred Vargas vrací k případům nám již dobře známého, sympatického, ale ne zrovna systematického, zato velkou intuicí nadaného komisaře Adamsberga a jeho věrných spolupracovníků, především majora Danglarda.

279,- Kč 138,- Kč
 

Záhada prázdné zvonice / Zuzana Pomykalová

Obálka knihy Záhada prázdné zvonice

Ze zvonice kostela jednoho dne zmizí zvon Kryšpín. Zároveň se ve škole, kam chodí malý Matyáš, rozdrnčí všechny školní zvonky a ne a ne přestat. Přestanou prý, až se Kryšpín zase vrátí na věž.

189,- Kč 59,- Kč

Záhadná zoologie / Vojtěch Alberto Sáma

Obálka knihy Záhadná zoologie

Kniha vám abecedně přiblíží téměř všechny druhy oblud, které přes den děsí domorodce a v noci budí ze spánku nedůvěřivé skeptiky.

299,- Kč 89,- Kč
 

Záhady a taje / Stanley Bradley

Obálka knihy Záhady a taje

Většinu lidí od nepaměti zajímá a přitahuje tajemno a záhady. Podle mé teorie znamená tajemno něco doposud nevyřešeného, nevyjasněného. Proto i mne láká tajemno, ale jinak než ostatní, rád hledám reálné vysvětlení.

249,- Kč 49,- Kč

Záhady druhé světové války / Vladimír Liška

Obálka knihy Záhady druhé světové války

Byl Hitler obětí narkomanských vizí? Proč musel Heydrich zemřít a jak se žilo v protektorátu? Chtěli nás nacisté vyhladit? Vyráběla se v Čechách německá zázračná zbraň? Jak to bylo s vlasovci? Populárně-naučná publikace.

289,- Kč 149,- Kč
 

Záhady kolem nás / Vladimír Liška

Obálka knihy Záhady kolem nás

Kniha o tajemství "astrálního světa" či záhadných paranormálních fenoménech. Autor nahlíží za roušku tajemných jevů a událostí i z pohledu i z pohledů dosud u nás málo známých hypotéz a teorií.

199,- Kč 99,- Kč

Záhady literárního světa / Radko Pytlík

Obálka knihy Záhady literárního světa

Soubor statí, zabývajících se "záhadami" v životě vybraných českých i světových spisovatelů.

249,- Kč 119,- Kč
 

Zahájení školní docházky / Marta Franclová

Obálka knihy Zahájení školní docházky

Publikace se zabývá důležitým tématem pedagogické teorie a praxe a zároveň zlomovou událostí v životě dítěte a jeho rodiny - nástupem do první třídy základní školy.

259,- Kč 149,- Kč

Zahořklá megera / Maria Svelandová

Obálka knihy Zahořklá megera

Kniha nabízí ostrou kritiku institucionalizované rodiny z jasně feministické perspektivy. Zabývá se závažnými tématy domácího a sexuálního násilí a obecně vztahy mezi muži a ženami.

258,- Kč 48,- Kč
 

Zahrada / Wolfgang Kawollek

Obálka knihy Zahrada

Kniha Ottova encyklopedie Zahrada je určena začínajícím zahrádkářům, kteří chtějí podniknout své první pokusy, ale přináší cenné informace i pokročilým milovníkům zahrad.

999,- Kč 399,- Kč

Zahrada - Jak na to / Wolfgang Hensel

Obálka knihy Zahrada - Jak na to

Dobré rady i pro skutečné začátečníky. Zahradnický odborník Wolfgang Hensel vás provede krok za krokem všemi úkony spojenými s péčí o zahradu a doplní řadu snadných tipů a triků. Těšte se na zahradu plnou krásných květů.

349,- Kč 179,- Kč
 

Zahrada lží / Amanda Quick

Obálka knihy Zahrada lží

Když Ursula Kernová, majitelka Agentury paní Kernové, jež poskytuje sekretářské služby bohaté klientele, najde svou nejlepší zaměstnankyni a přítelkyni mrtvou, odmítá uvěřit, že to byla nehoda.

299,- Kč 89,- Kč

Zahrada na balkoně / Isabelle Palmer

Obálka knihy Zahrada na balkoně

Vytvořte pro sebe a své blízké oázu klidu a zeleně! Na pěstování bylinek, okrasných květin, vlastní zeleniny či jahod nepotřebujete zahradu. I na malých prostorách, jakými jsou balkon nebo terasa, můžete vybudovat útulnou a krásnou zahrádku.

379,- Kč 129,- Kč
 

Zahrada na jednom metru čtverečním /

Obálka knihy Zahrada na jednom metru čtverečním

  Toužíte zahradničit? Bydlíte ve městě, máte málo místa i času? Pak je tato revoluční metoda zahradničení na jednom metru čtverečním určena právě pro vás!

359,- Kč 179,- Kč

Zahrada pro zvířecí návštěvníky / Oftring Bärbel

Obálka knihy Zahrada pro zvířecí návštěvníky

Nás, co máme rádi zvířata, vždy potěší, když na naší zahradě něco zajímavého žije. A ono tam žije více živočichů, než si myslíte! Zjistěte, kde je hledat, čeho si všímat a poznejte ty nejběžnější druhy.

239,- Kč 89,- Kč
 

Zahrada snů / Éric Marson

Obálka knihy Zahrada snů

Stovka obrázků v této knize nejsou pouhé ilustrace - čekají na to, že se necháte unést záplavou barev, vybarvíte je a vytvoříte si svou vlastní zahradu snů.

199,- Kč 99,- Kč

Zahrada stínů / Virginia Cleo Andrewsová

Obálka knihy Zahrada stínů

Další díl rodinné ságy. Děj se vrací na samý začátek, do doby mládí babičky Olivie a jejího muže – ctižádostivého, chamtivého a krutého finančníka Malcolma Foxwortha.

299,- Kč 99,- Kč
 
Předchozí   1 |… 495 | 496 | 497 | 498 | 499 | … 521    Další