Katalog knih

Tetování /   Meyline

Obálka knihy Tetování

Tetování bez jehel je skvělou a nebolestivou alternativou klasického tetování a dnes je doslova celosvětovým trendem. V této knize zjistíte, jak snadno ho vytvoříte pomocí šablon, obtisků, inkoustu nebo lepidla a třpytek…

249,- Kč 99,- Kč

Texas Hold´em Poker / Jan Pokorný

Obálka knihy Texas Hold´em Poker

Tato přehledná publikace vás provede vzrušujícím světem Texas Hold´em Pokeru a pomůže vám stát se lepším hráčem než vaši soupeři.

299,- Kč 149,- Kč
 

Texas Hold'em (Wild Cards) /

Obálka knihy Texas Hold'em (Wild Cards)

The return of the famous shared-world superhero books created and edited by George R. R. Martin, author of A Song of Ice and Fire

399,- Kč 129,- Kč

Textilní šperky a doplňky / Marie Kielbusová

Obálka knihy Textilní šperky a doplňky

Autorky představují několik neokoukaných technik výtvarné práce s textilem, textilními přízemi a korálky s využitím recyklovatelných materiálů.

199,- Kč 89,- Kč
 

Tezaurace a prezentace kulturního dědictví minorit ve sbírkový /

Obálka knihy Tezaurace a prezentace kulturního dědictví minorit ve sbírkový

Sborník příspěvků přednesených v průběhu pracovního semináře ve Vzdělávacím a kulturním centru Židovského muzea v Praze 9. března 2006.

65,- Kč 50,- Kč

Těžké časy pro Julii / Margot Berger

Obálka knihy Těžké časy pro Julii

Julie byla ze začátku nadšená nabídkou ošetřovatele koní Kevina, že se ujme tréninku jejího bělouše Lombarda. Později hořce lituje svého rozhodnutí. Zatímco Lombard udělal opravdu veliké pokroky, Julie je nešťastná z Kevinovy vlezlé lásky.

219,- Kč 99,- Kč
 

Těžké kulomety Browning / Gordon Rottman

Obálka knihy Těžké kulomety Browning

Bohatě ilustrovaná kniha z edice Zbraně nakladatelství Osprey detailně popisuje historii vývoje legendárního kulometu, který přes veškeré snahy konstruktérů o lepší zbraň zůstává více než 80 let jednou z nejdokonalejších zbraní na světě.

235,- Kč 69,- Kč

Těžko uvěřitelný příběh / Chris Colfer

Obálka knihy Těžko uvěřitelný příběh

Poznejte odvrácenou stranu slávy. Lehce autobiografický román od autora bestsellerové série Země příběhů.

299,- Kč 89,- Kč
 

Těžký soupeř / Chris Ryan

Obálka knihy Těžký soupeř

Bývalý praporčík SAS Joe Gardner bojoval s nepřáteli na těch nejpustějších místech na Zemi – a vždycky vyhrál. Teď se však chystá ta nejtěžší zkouška… Poté, co během tajné operace v Afghánistánu přišel o ruku, je Gardner nucen odstoupit z aktivní služby.

369,- Kč 79,- Kč

Thajské masáže a jiná dobrodružství / Alena Harnová

Obálka knihy Thajské masáže a jiná dobrodružství

Sesbírejte nejneslučitelnější povahy a vyšlete je společně na měsíc do jihozápadní Asie – Thajska, Barmy, Laosu, Malajsie a Singapuru. Výsledkem je veliká legrace prošpikovaná neuvěřitelnými příběhy a vtipnými dialogy.

249,- Kč 39,- Kč
 

Thajsko - Lonely Planet / Anita Isalska

Obálka knihy Thajsko - Lonely Planet

Thajsko, přátelská a zábavu milující země, exotická a tropická, kultivovaná a historická, vyzařuje zlatou záři ze svých třpytivých chrámů, pláží i úsměvů.

899,- Kč 449,- Kč

Thajsko - Lonely Planet /

Obálka knihy Thajsko - Lonely Planet

Thajsko je požehnané, je exotické a tajemné, přesto přístupné a pohostinné a jeho krása, povaha a osobnost dokáže ke svým břehům přilákat celý svět. Poznejte Thajsko stylově a pronikněte přímo k srdci země! Popsali jsme nejzajímavější místa, navrhov

599,- Kč 299,- Kč
 

Thajsko - ostrovy a pláže - Lonely Planet /

Obálka knihy Thajsko - ostrovy a pláže - Lonely Planet

"Zátoky s jemně zbarveným pískem, bavlněné hamaky lenivě se pohupující mezi kmeny palem, krasové formace podobné hradům vynořující se z hlubin. Tyto sny o tropickém ráji jsou na pobřeží jižního Thajska realitou."

599,- Kč 299,- Kč

Thajsko - Společník cestovatele /

Obálka knihy Thajsko - Společník cestovatele

Exotická země tisíce ostrůvků, jedinečných památek, rušných měst, překrásných pláží a letovisek i divokých hor se může pochlubit nejen barvitou historií, ale i výbornou kuchyní, s níž vás seznámí vizuální průvodce kulinářskými specialitami.

699,- Kč 699,- Kč
 

The 1,000-year-old Boy / Ross Welford

Obálka knihy The 1,000-year-old Boy

The astonishing, beautiful new story for all readers of 10 and over from the bestselling and Costa-shortlisted author of TIME TRAVELLING WITH A HAMSTER.

239,- Kč 59,- Kč

The 14th Colony / Steve Berry

Obálka knihy The 14th Colony

The explosive new Cotton Malone thriller by the international bestseller Steve Berry.

229,- Kč 59,- Kč
 

The Age of Light / Whitney Scharer

Obálka knihy The Age of Light

A captivating debut novel by Whitney Scharer, The Age of Light tells the true story of Vogue model turned renowned photographer Lee Miller, and her search to forge a new identity as an artist after a life spent as a muse.

389,- Kč 179,- Kč

The Art of Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald /

Obálka knihy The Art of Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Step inside the world of the talented art departments who, led by Academy Award®-winning production designer Stuart Craig, were responsible for the creation of the unforgettable characters, locations and beasts from the eagerly anticipated next chapt

1140,- Kč 349,- Kč
 

The Astonishing Colour of After / Emily X.R. Pan

Obálka knihy The Astonishing Colour of After

A New York Times bestseller. 'This brilliantly crafted novel portrays the vast spectrum of love and grief with heart-wrenching beauty and candor. A very special book' - JOHN GREEN, author of The Fault in Our Stars

279,- Kč 59,- Kč

The Asylum / Johan Theorin

Obálka knihy The Asylum

This book comes from the winner of the CWA International Dagger 2010 for the Darkest Room. "A compelling and scary psychological thriller". (Sunday Mirror).

249,- Kč 59,- Kč
 
Předchozí   1 |… 472 | 473 | 474 | 475 | 476 | … 569    Další