Katalog knih

Vůdce smečky: Láskyplné vedení v rodině / Jesper Juul

Obálka knihy Vůdce smečky: Láskyplné vedení v rodině

Pro děti nemůže být nic lepšího než rodiče, kteří láskyplně vnímají svou vůdčí roli v rodině. Rodiče, kteří umí činit jasná rozhodnutí, a to i ta nepopulární, a kteří zároveň dovedou svá rozhodnutí obhájit a dětem je srozumitelně vysvětlit.

249,- Kč 29,- Kč

Vufi na výletech /

Obálka knihy Vufi na výletech

Krátké příběhy Vufiho doplněné samolepkami k opakovanému použití.

199,- Kč 99,- Kč
 

Vůle / Jeroen Olyslaegers

Obálka knihy Vůle

Je válka – okupované Antverpy ovládá násilí a nedůvěra. Wilfried Wils se považuje za začínajícího básníka, ale zároveň se musí živit jako pomocný policejní strážník.

359,- Kč 29,- Kč

Vůně Francie / Amanda Hampson

Obálka knihy Vůně Francie

Angličanka Iris má už dost šedého a nudného Londýna, a tak když její přítelkyně objeví inzerát s nabídkou práce stenografky v jižní Francii, neváhá a vydává se na cestu. Ubytuje se v exkluzivním hotýlku plném zvláštních a výstředních aristokratů.

279,- Kč 89,- Kč
 

Vůně francouzské kuchyně / Michel Roux

Obálka knihy Vůně francouzské kuchyně

Michel Roux je držitelem tří michelinských hvězdiček. Základem jeho knihy je 100 receptů, které tvoří samou podstatu francouzské kuchyně a ovlivňovaly různé styly vaření po celém světě.

699,- Kč 99,- Kč

Vůně chleba / Mirka van Gils Slavíková

Obálka knihy Vůně chleba

Nová kniha z edice Mom´s Kitchen od Mirky van Gils Slavíkové voní čerstvě upečeným chlebem, který provoní domov. Chléb byl, je a bude součástí našeho života. Proč si ho tedy neupéct v pohodlí domova?

299,- Kč 299,- Kč
 

Vybíjená - film. obálka / Michal Viewegh

Obálka knihy Vybíjená - film. obálka

Kniha sleduje v rozsáhlém časovém oblouku pestré osudy několika spolužáků z gymnázia od dob jejich dospívání až na práh dovršené čtyřicítky.

279,- Kč 49,- Kč

Výbor kodikologických a paleografických rozprav a studií / Jiří Pražák

Obálka knihy Výbor kodikologických a paleografických rozprav a studií

Výbor kodikologických a paleografických rozprav a studií vychází k nedožitým 80. narozeninám archiváře, diplomatika, paleografa a kodikologa Jiřího Pražáka.

235,- Kč 120,- Kč
 

Výbor kodikologických rozprav a studií / František Hoffmann

Obálka knihy Výbor kodikologických rozprav a studií

Předkládaný svazek přináší 27 rozprav a studií našeho předního historika, archiváře a kodikologa PhDr. Františka Hoffmanna, CSc., které jsou průřezem jeho celoživotního díla.

320,- Kč 200,- Kč

Vybrané kapitoly z teoretické fyziky / Petr Kulhánek

Obálka knihy Vybrané kapitoly z teoretické fyziky

Učebnice určená pro vysokoškolské studenty fyziky i další zájemce. Obsahuje základní partie z teoretické mechaniky, kvantové teorie a statistické fyziky. V závěru jsou matematické doplňky pokrývající matematiku nezbytnou ke studiu.

380,- Kč 220,- Kč
 

Vyčůránci – Strýčkova paruka / Alena Penzešová

Obálka knihy Vyčůránci – Strýčkova paruka

Veselé vyprávění o pěkně vyčůraných dvojčatech pokračuje.Michal a Jakub mají důvod k radosti. Z Ameriky přijede jejich strýček a určitě jim přiveze nějaké úžasné dary!

149,- Kč 59,- Kč

Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého / Marianne Cantwell

Obálka knihy Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého

Jste uvěznění v zaměstnání, které vám prostě nějak nesedí? Pořád se těšíte na dovolenou a odpočítáváte dny do víkendu? Představte si, že byste dostávali zaplaceno za něco, co vás skutečně baví, a navíc byste už nikdy nemuseli vkročit do kanceláře...

299,- Kč 99,- Kč
 

Vyhnanství trpaslíků / Frank Rehfeld

Obálka knihy Vyhnanství trpaslíků

Hluboko pod Stínovými horami se nesčetné kilometry táhnou obrovské, nádherně zdobené síně trpasličí říše Elan-Dhor a trpaslíci pořád ještě razí štoly čím dál hlouběji do skály. Až jednoho dne narazí na úplně nový, neznámý systém jeskyní. Fantasy příběh.

279,- Kč 139,- Kč

Vyhněte se chybám v účetnictví / Jiří Dušek

Obálka knihy Vyhněte se chybám v účetnictví

Praktická publikace na 112 názorných přehledech podává návod a rady, jak předejít chybám v účetnictví. Autor vychází z dlouholeté praxe daňového poradce, ze zkušeností při provádění kontrol účetnictví i z dotazů na školení.

169,- Kč 89,- Kč
 

Výhoda spokojenosti / Shawn Achor

Obálka knihy Výhoda spokojenosti

Autor knihy vysvětluje, jak můžeme svůj mozek přeprogramovat, abychom byli pozitivnější a tím pádem i spokojenější v práci.

329,- Kč 149,- Kč

Výhonek osmilisté růže / Audur Ava Ólafsdóttir

Obálka knihy Výhonek osmilisté růže

V románu islandské autorky se dvaadvacetiletý vypravěč vydává na cestu z rodného severského ostrova do horského kláštera v blíže neurčené zemi na kontinentu.

289,- Kč 99,- Kč
 

Výhonky a mikrozelenina / Angelika Fürstler

Obálka knihy Výhonky a mikrozelenina

Skvělé rady a návody, jak na to, abyste už za pár dní měli po ruce chutný potravinový doplněk, vhodný do salátů, polévek, na sendviče, do müsli či do koktejlů.

319,- Kč 149,- Kč

Vyhoštění / Vladimir Vertlib

Obálka knihy Vyhoštění

Ze svých zážitků se Vertlib vypsal v řadě svých děl, i novela Abschiebung – Vyhoštění je autobiografická. Líčí snahu židovské rodiny uchytit se v USA, přesvědčit úřady, aby jí daly povolení k pobytu.

100,- Kč 30,- Kč
 

Vyhrajte boj o štíhlé tělo / Jillian Michaels

Obálka knihy Vyhrajte boj o štíhlé tělo

Přestaňte bojovat se svou váhou a jednou provždy zhubněte s pomocí tohoto smysluplného plánu od americké odbornice na zdravý životní styl, wellness a hubnutí: Jillian Michaels.

369,- Kč 199,- Kč

Výchova dívek v Čechách / Michal Viewegh

Obálka knihy Výchova dívek v Čechách

Nové vydání jednoho z nejúspěšnějších románů 90. let, který byl přeložen do mnoha jazyků a dočkal se i filmového zpracování.

239,- Kč 49,- Kč
 
Předchozí   1 |… 456 | 457 | 458 | 459 | 460 | … 492    Další