Katalog knih

Zahrada / Wolfgang Kawollek

Obálka knihy Zahrada

Kniha Ottova encyklopedie Zahrada je určena začínajícím zahrádkářům, kteří chtějí podniknout své první pokusy, ale přináší cenné informace i pokročilým milovníkům zahrad.

999,- Kč 399,- Kč

Zahrada - Jak na to / Wolfgang Hensel

Obálka knihy Zahrada - Jak na to

Dobré rady i pro skutečné začátečníky. Zahradnický odborník Wolfgang Hensel vás provede krok za krokem všemi úkony spojenými s péčí o zahradu a doplní řadu snadných tipů a triků. Těšte se na zahradu plnou krásných květů.

349,- Kč 179,- Kč
 

Zahrada lží / Amanda Quick

Obálka knihy Zahrada lží

Když Ursula Kernová, majitelka Agentury paní Kernové, jež poskytuje sekretářské služby bohaté klientele, najde svou nejlepší zaměstnankyni a přítelkyni mrtvou, odmítá uvěřit, že to byla nehoda.

299,- Kč 89,- Kč

Zahrada na balkoně / Isabelle Palmer

Obálka knihy Zahrada na balkoně

Vytvořte pro sebe a své blízké oázu klidu a zeleně! Na pěstování bylinek, okrasných květin, vlastní zeleniny či jahod nepotřebujete zahradu. I na malých prostorách, jakými jsou balkon nebo terasa, můžete vybudovat útulnou a krásnou zahrádku.

379,- Kč 129,- Kč
 

Zahrada na jednom metru čtverečním /

Obálka knihy Zahrada na jednom metru čtverečním

  Toužíte zahradničit? Bydlíte ve městě, máte málo místa i času? Pak je tato revoluční metoda zahradničení na jednom metru čtverečním určena právě pro vás!

359,- Kč 179,- Kč

Zahrada pro zvířecí návštěvníky / Oftring Bärbel

Obálka knihy Zahrada pro zvířecí návštěvníky

Nás, co máme rádi zvířata, vždy potěší, když na naší zahradě něco zajímavého žije. A ono tam žije více živočichů, než si myslíte! Zjistěte, kde je hledat, čeho si všímat a poznejte ty nejběžnější druhy.

239,- Kč 89,- Kč
 

Zahrada snů / Éric Marson

Obálka knihy Zahrada snů

Stovka obrázků v této knize nejsou pouhé ilustrace - čekají na to, že se necháte unést záplavou barev, vybarvíte je a vytvoříte si svou vlastní zahradu snů.

199,- Kč 99,- Kč

Zahrada stínů / Virginia Cleo Andrewsová

Obálka knihy Zahrada stínů

Další díl rodinné ságy. Děj se vrací na samý začátek, do doby mládí babičky Olivie a jejího muže – ctižádostivého, chamtivého a krutého finančníka Malcolma Foxwortha.

299,- Kč 99,- Kč
 

Zahrada života paní Betty / Miroslav Ivanov

Obálka knihy Zahrada života paní Betty

Známý publicista a spisovatel zaměřený na českou literaturu a její postavy v této knize volí jinou, poněkud nezvyklou cestu, jak čtenáře seznámit s osobností Boženy Němcové.

399,- Kč 149,- Kč

Zahrádka v květináči / Anita Blahušová

Obálka knihy Zahrádka v květináči

Celé dny trávíme uvnitř – ať už doma nebo v práci – odtrženi od zeleně a čerstvého vzduchu. Zahradničení je činnost s relaxačními, ba přímo terapeutickými účinky.

399,- Kč 299,- Kč
 

Zahradní jezírka, nádrže a potůčky / Peter Himmelhuber

Obálka knihy Zahradní jezírka, nádrže a potůčky

Uvažujete o vybudování zahradního jezírka, potůčku či fontány a chcete vědět jak na to? Poradíme vám! Tato kniha vás povede krok za krokem, naleznete zde všechny důležité informace týkající se stavebních postupů, použitých materiálů a technologií.

199,- Kč 99,- Kč

Zahradní nábytek / Petra Zemanová

Obálka knihy Zahradní nábytek

Kniha potěší každého, kdo si chce vyrobit nebo opravit zahradní nábytek. Poradí také, jak nábytek udržovat tak, aby vydržel dlouhé roky. Je plná návodů doplněných vyzkoušenými a podrobnými fotopostupy.

189,- Kč 99,- Kč
 

Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka / Peter Himmelhuber

Obálka knihy Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka

Rybníčky, koupací jezírka, potůčky s vodopádem nebo mokřady v zahradě jsou přínosem pro lidi, rostliny i zvířata. Jak postupovat při jejich stavbě, vyvarovat se chyb a pečovat o ně s minimální námahou vám poradí autor s bohatými zkušenostmi.

299,- Kč 99,- Kč

Zahradnický kalendář 2016 /

Obálka knihy Zahradnický kalendář 2016

Devátý ročník již tradiční příručky určené pro všechny příznivce zahradničení.

179,- Kč 90,- Kč
 

Zahradničení den po dni / Franz Böhmig

Obálka knihy Zahradničení den po dni

Velký zahradnický rádce 1686 rad, 532 kreseb Velmi podrobná zahradnická příručka, která přináší komplexní informace o všech aspektech práce na zahradě. Jednotlivé rady jsou seřazené podle měsíců a zároveň očíslované od jedné do 1686.

299,- Kč 199,- Kč

Zahraniční politika krále Václava II. v letech 1283-1300 / Robert Doc. Mgr. Robert Antonín, Ph.D

Obálka knihy Zahraniční politika krále Václava II. v letech 1283-1300

Kniha pojednává o zahraniční politice českého a polského krále Václava II. v klíčových letech 1283-1300, která vrcholí ziskem polské koruny.

270,- Kč 135,- Kč
 

Záchodník aneb První toaletní knížka /

Obálka knihy Záchodník aneb První toaletní knížka

Tak to tu ještě nebylo! Oficiálně první knížka určená pouze k četbě na toaletě. Záchodník obsahuje kratochvilná zpestření. Každý si v něm najde svoje: křížovky, sudoku, ale také krátké veselé povídky, anekdoty či citáty.

99,- Kč 49,- Kč

Záchranáři - 18 různých zvuků /

Obálka knihy Záchranáři - 18 různých zvuků

Uííí-uááá, houká modrobílé policejní auto. Tadááá, troubí policejní člun. Haúúú, houká sanitka - tahle interaktivní zábavná knížka s veselými celostránkovými ilustracemi obsahuje krátké, dobrodružné a rýmované příběhy. Ale hlavně - 18 parádních zvuků

349,- Kč 249,- Kč
 

Záchranáři - podívej se pod obrázek /

Obálka knihy Záchranáři - podívej se pod obrázek

V této knize plné otázek a odpovědí o práci záchranných jednotek se dozvíš, co vše obnáší povolání hasičů, pobřežní hlídky, dopravní policie a zdravotníků.

349,- Kč 179,- Kč

Záchranáři a jejich vybavení /

Obálka knihy Záchranáři a jejich vybavení

Chtěl by váš nejmenší řídit policejní auto? Chtěl by se stát pilotem vrtulníku? Fascinuje ho být hasičem nebo lékařem jezdícím sanitkou? V této knížce najde každý malý záchranář 9 malých leporel s mnoha nezbytnými informacemi, bez kterých se neobejde

259,- Kč 129,- Kč
 
Předchozí   1 |… 448 | 449 | 450 | 451 | 452 | … 472    Další