Katalog knih

Vybíjená - film. obálka / Michal Viewegh

Obálka knihy Vybíjená - film. obálka

Kniha sleduje v rozsáhlém časovém oblouku pestré osudy několika spolužáků z gymnázia od dob jejich dospívání až na práh dovršené čtyřicítky.

279,- Kč 49,- Kč

Výbor kodikologických a paleografických rozprav a studií / Jiří Pražák

Obálka knihy Výbor kodikologických a paleografických rozprav a studií

Výbor kodikologických a paleografických rozprav a studií vychází k nedožitým 80. narozeninám archiváře, diplomatika, paleografa a kodikologa Jiřího Pražáka.

235,- Kč 120,- Kč
 

Výbor kodikologických rozprav a studií / František Hoffmann

Obálka knihy Výbor kodikologických rozprav a studií

Předkládaný svazek přináší 27 rozprav a studií našeho předního historika, archiváře a kodikologa PhDr. Františka Hoffmanna, CSc., které jsou průřezem jeho celoživotního díla.

320,- Kč 200,- Kč

Vybrané kapitoly z teoretické fyziky / Petr Kulhánek

Obálka knihy Vybrané kapitoly z teoretické fyziky

Učebnice určená pro vysokoškolské studenty fyziky i další zájemce. Obsahuje základní partie z teoretické mechaniky, kvantové teorie a statistické fyziky. V závěru jsou matematické doplňky pokrývající matematiku nezbytnou ke studiu.

380,- Kč 220,- Kč
 

Vyčůránci – Strýčkova paruka / Alena Penzešová

Obálka knihy Vyčůránci – Strýčkova paruka

Veselé vyprávění o pěkně vyčůraných dvojčatech pokračuje.Michal a Jakub mají důvod k radosti. Z Ameriky přijede jejich strýček a určitě jim přiveze nějaké úžasné dary!

149,- Kč 59,- Kč

Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého / Marianne Cantwell

Obálka knihy Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého

Jste uvěznění v zaměstnání, které vám prostě nějak nesedí? Pořád se těšíte na dovolenou a odpočítáváte dny do víkendu? Představte si, že byste dostávali zaplaceno za něco, co vás skutečně baví, a navíc byste už nikdy nemuseli vkročit do kanceláře...

299,- Kč 99,- Kč
 

Vyhnanství trpaslíků / Frank Rehfeld

Obálka knihy Vyhnanství trpaslíků

Hluboko pod Stínovými horami se nesčetné kilometry táhnou obrovské, nádherně zdobené síně trpasličí říše Elan-Dhor a trpaslíci pořád ještě razí štoly čím dál hlouběji do skály. Až jednoho dne narazí na úplně nový, neznámý systém jeskyní. Fantasy příběh.

279,- Kč 139,- Kč

Vyhněte se chybám v účetnictví / Jiří Dušek

Obálka knihy Vyhněte se chybám v účetnictví

Praktická publikace na 112 názorných přehledech podává návod a rady, jak předejít chybám v účetnictví. Autor vychází z dlouholeté praxe daňového poradce, ze zkušeností při provádění kontrol účetnictví i z dotazů na školení.

169,- Kč 89,- Kč
 

Výhoda spokojenosti / Shawn Achor

Obálka knihy Výhoda spokojenosti

Autor knihy vysvětluje, jak můžeme svůj mozek přeprogramovat, abychom byli pozitivnější a tím pádem i spokojenější v práci.

329,- Kč 149,- Kč

Výhonek osmilisté růže / Audur Ava Ólafsdóttir

Obálka knihy Výhonek osmilisté růže

V románu islandské autorky se dvaadvacetiletý vypravěč vydává na cestu z rodného severského ostrova do horského kláštera v blíže neurčené zemi na kontinentu.

289,- Kč 99,- Kč
 

Výhonky a mikrozelenina / Angelika Fürstler

Obálka knihy Výhonky a mikrozelenina

Skvělé rady a návody, jak na to, abyste už za pár dní měli po ruce chutný potravinový doplněk, vhodný do salátů, polévek, na sendviče, do müsli či do koktejlů.

319,- Kč 149,- Kč

Vyhoštění / Vladimir Vertlib

Obálka knihy Vyhoštění

Ze svých zážitků se Vertlib vypsal v řadě svých děl, i novela Abschiebung – Vyhoštění je autobiografická. Líčí snahu židovské rodiny uchytit se v USA, přesvědčit úřady, aby jí daly povolení k pobytu.

100,- Kč 30,- Kč
 

Vyhrajte boj o štíhlé tělo / Jillian Michaels

Obálka knihy Vyhrajte boj o štíhlé tělo

Přestaňte bojovat se svou váhou a jednou provždy zhubněte s pomocí tohoto smysluplného plánu od americké odbornice na zdravý životní styl, wellness a hubnutí: Jillian Michaels.

369,- Kč 199,- Kč

Výchova dívek v Čechách / Michal Viewegh

Obálka knihy Výchova dívek v Čechách

Nové vydání jednoho z nejúspěšnějších románů 90. let, který byl přeložen do mnoha jazyků a dočkal se i filmového zpracování.

239,- Kč 49,- Kč
 

Vychytávky Ládi Hrušky / Ladislav Hruška

Obálka knihy Vychytávky Ládi Hrušky

Láďa Hruška se coby novodobý kutil a kuchtík pravidelně objevuje v moderním hobby magazínu televize Prima Vychytávky Ládi Hrušky. Výběr těch nejvychytanějších vychytávek představujeme v této knize.

199,- Kč 29,- Kč

Vyjednavač / Brandon Sanderson

Obálka knihy Vyjednavač

Vyjednavač je příběh dvou sester, které jsou náhodou princezny, Božího krále, za něhož se jedna z nich musí provdat, jednoho nižšího boha, kterého jeho práce moc nebaví, a nesmrtelného muže, který se snaží napravit chyby, jež udělal před staletími.

489,- Kč 245,- Kč
 

Vyjednávání v angličtině / Louise Pile

Obálka knihy Vyjednávání v angličtině

Cílem této publikace je rozšířit jazykové ználosti nutné k efektivnímu vyjednávání v angličtině, ať už v rámci nějaké organizace nebo s obchodními partnery, týmově i individuálně.

134,- Kč 79,- Kč

Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém / Ondřej Slanina

Obálka knihy Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém

Publikace je přehlednou příručkou mapující nejdůležitější exotické materiály používané v uměleckém řemesle, kdy každé heslo tvoří komplexní informační soubor o původu, povaze, výskytu a užití materiálu.

199,- Kč 89,- Kč
 

Výkladový slovník z pedagogiky /   kolektiv

Obálka knihy Výkladový slovník z pedagogiky

Výkladový slovník z pedagogiky je určen především studentům pedagogických oborů, jimž může posloužit jako vhodný doplněk základních učebních textů a učebnic z oblasti věd o výchově.

329,- Kč 99,- Kč

Vykonavatel / Juan  Gómez-Jurado

Obálka knihy Vykonavatel

Nepřijeli do Vatikánu zemřít, ale zvolit nového papeže. Než se však konkláve stačí ujmout svého vznešeného úkolu, je jeden kardinál zavražděn. Pachateli zjevně nestačilo jen zabít, potřeboval svou oběť trápit a zohavit.

299,- Kč 49,- Kč
 
Předchozí   1 |… 437 | 438 | 439 | 440 | 441 | … 472    Další