Katalog knih

Blok - Princezny – Flounder, nelinkovaný /

Obálka knihy Blok - Princezny – Flounder, nelinkovaný

Spirálový blok Princezny – Flounder ve formátu A4 bez linek.

89,- Kč 49,- Kč

Blok - Princezny – Magic /

Obálka knihy Blok - Princezny – Magic

Spirálový blok Princezny – Magic ve formátu A4 s linkami.

89,- Kč 49,- Kč
 

Blok - Princezny – Strong /

Obálka knihy Blok - Princezny – Strong

Spirálový blok Princezny – Strong ve formátu A5 bez linek.

69,- Kč 39,- Kč

Blok Elsabe / Martin Hanzlík

Obálka knihy Blok Elsabe

Jaká tajemství ukrývá prostá a dobrotivá česká tvář? Co vlastně víme o svém původu my obyčejní lidé žijící v zemi, v níž se vystřídalo tolik vlád a armád, že je stěží dokážeme vyjmenovat?

189,- Kč 49,- Kč
 

Blonďatá Kerolajn / Ivona Březinová

Obálka knihy Blonďatá Kerolajn

Ivona Březinova mistrně líčí romantické i napínavé dívčí dobrodružství, a přitom čtenáře zábavnou formou seznamuje s osudy Karoliny Světlé a s dalším malebným koutem naší země.

179,- Kč 89,- Kč

Blood Orange / Harriet Tyce

Obálka knihy Blood Orange

AN ELECTRIFYING DEBUT THRILLER FOR FANS OF APPLE TREE YARD AND ANATOMY OF A SCANDAL - INTRODUCING A STUNNING NEW VOICE IN PSYCHOLOGICAL SUSPENSE

389,- Kč 129,- Kč
 

Bloom / Nicola Skinner

Obálka knihy Bloom

A beautifully written, incredibly original and wickedly funny novel for readers of 10 and older - BLOOM is for everyone who has ever felt like they didn't fit in, and for anyone who has ever wanted a little more colour and wildness in their lives...

339,- Kč 99,- Kč

Bloudiště - Ani Bloudi nezabloudí! / Jan Kafka

Obálka knihy Bloudiště - Ani Bloudi nezabloudí!

Bludiště i bloudiště, hry, kvízy i soutěž o ceny! Rozum do hrsti a oči na šťopky – zábava nepočká! Vyzkoušejte spolu s partou veselých bloudů, kteří nikdy nezabloudí, svůj postřeh a vědomosti a pusťte se do hravých úkolů.

149,- Kč 39,- Kč
 

Bludišťáci / Jaromír Vrlík

Obálka knihy Bludišťáci

Parta veselých bludišťáků se tentokrát vydala z televizního pořadu na knižní stránky. Labyrinty, rébusy a další hravé úkoly a kvízy jsou určeny nejen fanouškům napínavé televizní soutěže Bludiště, ale i všem dětem, které se nerady nudí.

149,- Kč 69,- Kč

Bludišťáci opět řádí / Jaromír Vrlík

Obálka knihy Bludišťáci opět řádí

Parta veselých bludišťáků se vydala z televizního pořadu na knižní stránky. Bludiště, rébusy a další hravé úkoly a testíky jsou určeny nejen fanouškům napínavé televizní soutěže „Bludiště“, ale i všem dětem, které se nerady nudí.

149,- Kč 69,- Kč
 

Bludiště a bludiště / Radka Kneblová

Obálka knihy Bludiště a bludiště

Kniha plná bludišť všech možných tvarů a obtížnosti. Hledání správné cesty v bludišti je oblíbená dětská zábava. Pomoz najít cestu veverce k oříšku, zajíčkovi k mrkvi nebo včelám k úlu.

149,- Kč 135,- Kč

Bludné cesty lásky / Hans Jellouschek

Obálka knihy Bludné cesty lásky

Knihu ocení čtenáři žijící v partnerském vztahu, nacházející se v krizi nebo uvažující o tom, jak preventivně partnerský vztah založit na pevnějších základech.

335,- Kč 235,- Kč
 

Bludný kruh / Catherine Ébert-Zeminová

Obálka knihy Bludný kruh

Vyzrálá novela mladé autorky, známé dosud především kritikami francouzské beletrie, je pozoruhodnou prozaickou sondou do lidské psychiky.

179,- Kč 99,- Kč

BMV /

Obálka knihy BMV

Tato kniha poutavě vypráví o téměř devadesáti letech úspěchu motocyklu BMW. Popsány jsou nejdůležitější milníky společnosti a její úspěchy od začátku 20. století až do současnosti a zobrazeny jsou nejvýznamnější modely s podrobnými údaji.

279,- Kč 139,- Kč
 

BOA: Stratifikace / Stratification /

Obálka knihy BOA: Stratifikace / Stratification

Katalog obsahuje cca 50 reprodukcí děl umělecné skupiny BOA skládající se z tří výtvarnic: Daniely Mikuláškové, Kateřiny Tmějové a Hany Linhartové.

199,- Kč 49,- Kč

Boarding Home / Guillermo Roselas

Obálka knihy Boarding Home

Guillermo Rosales patří mezi neprávem opomíjené klenoty kubánské exilové literatury a jeho román Boarding Home je mezi zasvěcenci považován za kultovní. Román o zoufalství a naději připomíná slavný Přelet nad kukaččím hnízdem.

158,- Kč 99,- Kč
 

Bob a Bobek na návštěvě /   kol.

Obálka knihy Bob a Bobek na návštěvě

Nová kniha komiksových dobrodružství známých a oblíbených králíků z klobouku, Boba a Bobka, zavede malé čtenáře na návštěvy u lidí pracujících v různých profesích.

299,- Kč 79,- Kč

Bob Dylan /

Obálka knihy Bob Dylan

Tato ilustrovaná biografie je jedinečným souborem jeho 200 klasických, ale i vzácných a ještě nepublikovaných fotografií, mnoho zajímavých informací i chronologicky sezařená důležitá data a seznam kompletní diskografie.

499,- Kč 49,- Kč
 

Boeing v pavoučí síti / Joel Levy

Obálka knihy Boeing v pavoučí síti

Věda vůbec není těžká, pokud používá správná přirovnání. Kniha Boeing v pavoučí síti dělá přesně to a navíc zábavnou, lehce zapamatovatelnou formou.

449,- Kč 249,- Kč

Bohatýrské zvěsti / Adolf Wenig

Obálka knihy Bohatýrské zvěsti

Víte proč vykletý rod Vršovců měl v erbu černé větve? Proč bojovní pánové Klenovští svůj znak ozdobili mouřenínskou princeznou? Proč se zdetínská šlechta pyšní symbolem uťaté ruky?

149,- Kč 49,- Kč
 
Předchozí   1 |… 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | … 643    Další