Katalog knih

Objevuj svět brouků - Podívej se pod okénko / Cristina Peraboni

Obálka knihy Objevuj svět brouků - Podívej se pod okénko

Kdo se ukrývá pod stéblem trávy? Co vykukuje zpoza listu? Odklápěj okénka a podívej se, jak to vypadá v mraveništi, nebo pozoruj, jak přichází na svět motýl.

349,- Kč 179,- Kč

Objevujeme přírodu / Bärbel Oftringová

Obálka knihy Objevujeme přírodu

"Zpátky k přírodě!" to je to, co si všichni stále víc přejeme, od mladých rodin až k vystresovaným lidem z velkých měst. Tato kniha ve vás probudí pravou radost z přírody.

299,- Kč 99,- Kč
 

Objevujeme svět /

Obálka knihy Objevujeme svět

Veselé leporelo - Moje první obrázková knížka s okénky. Chceš se dozvědět víc o světě kolem sebe? V téhle bezva knížce zjistíš spoustu věcí.

299,- Kč 179,- Kč

Objevujeme svět hrou! Oblečení /

Obálka knihy Objevujeme svět hrou! Oblečení

Copak si dnes obleču? Venku je krásně, tak třeba tričko, nebo sukni? Když se malé děti stávají samostatnými, rády se podílejí na výběru svého oblečení. Je také důležité všechny kousky správně pojmenovat. V čem se liší sandály a bačkůrky?

299,- Kč 149,- Kč
 

Objevujeme svět! Mláďata ze savany /

Obálka knihy Objevujeme svět!  Mláďata ze savany

Sloní hrátky, ztřeštěné lvíče a dovádění hříbětě zebry… slož a zase rozlož! Uč se se zvířátky. Tato knížka obsahuje velké kusy puzzle a je zaměřená na mláďátka ze savany.

249,- Kč 129,- Kč

Objevujeme svět! Mláďata z moře /

Obálka knihy Objevujeme svět! Mláďata z moře

Malá chobotnice se učí chodit po mořském dně a delfín skáče nad hladinu. A kdo dělá v oceánu malé bublinky? Slož a zase rozlož! Uč se se zvířátky.

249,- Kč 129,- Kč
 

Objevujeme svět! Narozeniny /

Obálka knihy Objevujeme svět! Narozeniny

Objevovat, co všechno lze vidět na narozeninové oslavě, je s tímto leporelem tak zábavné! Co barevného si nafoukneme? Co zapálíme oslavenci na dortu?

249,- Kč 129,- Kč

Objevujeme úžasný svět - Dinosauři / Renate Hagenouw

Obálka knihy Objevujeme úžasný svět - Dinosauři

100 aktivit & zajímavostí pro zvídavé děti. Víš, který dinosaurus byl nejchytřejší? Který z dinosaurů pojídal kamení? Víš, jak vypadali nejdivnější dinosauři? A jaké zvíře je s dinosaury nejpříbuznější?

249,- Kč 149,- Kč
 

Objevujeme úžasný svět - Lidské tělo / Renate Hagenouw

Obálka knihy Objevujeme úžasný svět - Lidské tělo

100 aktivit & zajímavostí pro zvídavé děti. Víš, jak pracuje tvoje srdce? K čemu je nosní hlen? A proč se lidé nechávají očkovat?

249,- Kč 149,- Kč

Objevujeme úžasný svět - Věda není nuda /

Obálka knihy Objevujeme úžasný svět - Věda není nuda

100 aktivit & zajímavostí pro zvídavé děti. Víš, proč nespadneme ze zeměkoule, i když je kulatá? A proč se nikdy nemůžeš dotknout duhy? A jak rychle letí proudová stíhačka?

249,- Kč 149,- Kč
 

Obkresli si - Čísla /

Obálka knihy Obkresli si - Čísla

Dva motýli, tři žáby a čtyři letadla. Nakresli si svůj obrázek ze všech možných tvarů a nauč se přitom psát čísla. Šablony z knihy můžeš používat stále dokola!

249,- Kč 129,- Kč

Obkresli si - Tvary /

Obálka knihy Obkresli si - Tvary

Trojúhelník, kruh, vlnky nebo klikaté čáry. Nakresli si svůj obrázek ze všech možných tvarů. Šablony z knihy můžeš používat stále dokola!

249,- Kč 129,- Kč
 

Oblázky pod jazykem / Václav Špale

Obálka knihy Oblázky pod jazykem

Generační souputníci básník Zdeněk Gerych (1953) a výtvarník Václav Špale (1950) setkávají se potřetí ve společné básnické sbírce.

198,- Kč 148,- Kč

Oblékni Kamilu a její kamarádky /

Obálka knihy Oblékni Kamilu a její kamarádky

Která holčička by se nechtěla podívat do kouzelného vílího světa? Víly se strašně rády parádí a na každou příležitost musí mít jiné šaty a doplňky.Dokážeš ze samolepek vybrat ty správné a víly obléct?

199,- Kč 99,- Kč
 

Oblíbená sestra / Jessica Knollová

Obálka knihy Oblíbená sestra

Dvě sestry v jedné reality show. Jedna z nich se nedožije konce. Kdo za tím je? Když se pět veleúspěšných žen objeví v jedné newyorské reality show, producenti netuší, že tato série skončí vraždou.

398,- Kč 69,- Kč

Oblohy a zdobení - Praktická kuchyně / Rudolf Biller

Obálka knihy Oblohy a zdobení - Praktická kuchyně

Kniha by bezpochyby mohla nést název "Jíme také očima". Nabídne vám více než 300 návodů na zdobení pokrmů ovocem, zeleninou, vejci či žampiony. Najdete zde i postupy na zhotovení cukrářských výrobků a sladkých ozdob.

259,- Kč 130,- Kč
 

Obnovitelné zdroje energií / Volker Quaschning

Obálka knihy Obnovitelné zdroje energií

Kniha podává jak vstupní informace o různých technologiích, tak i zajímavé informace pro čtenáře s hlubšími a širšími odbornými znalostmi. Autor usiloval o to, aby zajímavé informace, někdy úsměvné, jindy varující, převážily nad suchým popisem.

479,- Kč 199,- Kč

Obojživelné automobily / Ivan Mackerle

Obálka knihy Obojživelné automobily

Bohatě ilustrovaný průvodce osobními obojživelnými automobily a současně encyklopedie těchto vozidel. Dosud u nás nebyla podobná kniha vydána.

349,- Kč 149,- Kč
 

Obracení Čech na víru aneb Rekatolizace po dobrém a po zlém / Howard Louthan

Obálka knihy Obracení Čech na víru aneb Rekatolizace po dobrém a po zlém

Erudovaný americký historik Howard Louthan, velký znalec českých dějin, ve své knize přináší nový historický pohled na pobělohorskou rekatolizaci.

378,- Kč 99,- Kč

Obrana před Babišem / Pavel Šafr

Obálka knihy Obrana před Babišem

Rozhovor s Pavlem Šafrem popisuje změnu, jež se v České republice odehrála poté, co domácí oligarchové převzali mediální domy, které vydávají nejsilnější noviny v zemi.

289,- Kč 145,- Kč
 
Předchozí   1 |… 346 | 347 | 348 | 349 | 350 | … 633    Další