Katalog knih

Jak mi Francie zachránila manželství / Amy Finley

Obálka knihy Jak mi Francie zachránila manželství

Amy, profesionální kuchařka, toho času na mateřské dovolené, se jednoho dne rozhodne, že zkusí štěstí a přihlásí se do kulinární televizní reality show.

249,- Kč 69,- Kč

Jak mít štěstí v lásce / Sherrie Dillardová

Obálka knihy Jak mít štěstí v lásce

Tato kniha vás naučí použít vlastní přirozenou intuici v tom, co naše životy ovlivňuje nejvíce - v lásce a vztazích.

159,- Kč 69,- Kč
 

Jak mít úspěšné dítě / Paul Tough

Obálka knihy Jak mít úspěšné dítě

Jak je možné, že dítě pocházející z problémové a chudé rodiny může být v životě úspěšnější než dítě plně zajištěné a podporované?

299,- Kč 99,- Kč

Jak mít život pod kontrolou / Ethan Willis

Obálka knihy Jak mít život pod kontrolou

Zde najdete 6 kroků k dosažení trvalé prosperity, zajištění a spokojenosti. Tato kniha inspirovala mnoho lidí, jako jste vy, při uskutečňování jejich snů. Nabízí osvědčené strategie, nástroje, cvičení a vhledy, které pomohly tisícům lidí dosáhnout úspěchu.

199,- Kč 69,- Kč
 

Jak mluví zvířata? - Kuk pod okénko / Katie Daynes

Obálka knihy Jak mluví zvířata? - Kuk pod okénko

Zvířata mezi sebou komunikují mnoha způsoby. V této bohatě ilustrované knize se spoustou odklápěcích okének se dozvíš, jak takové dorozumívání vypadá.

299,- Kč 149,- Kč

Jak mluvit psí řečí / Sarah Whiteheadová

Obálka knihy Jak mluvit psí řečí

Naše knížka vám pomůže pochopit, proč váš milovaný pes vrtí ocasem, jak dává najevo, že si chce hrát, anebo proč se očuchává s ostatními psy! Naučte se mluvit psí řečí, abyste svého pejska přiměli dělat právě to, co chcete.

79,- Kč 29,- Kč
 

Jak myslí Google / Levy Steven

Obálka knihy Jak myslí Google

Chcete pochopit, jaké tajemství stojí za úspěchem společnosti Google? Odpovědí je tato kniha známého amerického novináře a odborníka na informační technologie a kyperprostor.

339,- Kč 69,- Kč

Jak myslí Larry Page a Sergej Brin / Richard L. Brandt

Obálka knihy Jak myslí Larry Page a Sergej Brin

Tato fascinující studie přeskakuje v příběhu Googlu minulost a zaměřuje se naopak na to, co ve skutečnosti tyto muže pohání a kam Google směřuje. Richard L. Brandt představuje společnost jako geniální dítě dvou skvělých jednotlivců.

239,- Kč 120,- Kč
 

Jak myslí Rupert Murdoch / Paul R. La Monica

Obálka knihy Jak myslí Rupert Murdoch

Bezohledný cynik, člověk, který degradoval žurnalistiku, ale také jeden z nejschopnějších byznysmenů současnosti – mediální magnát a miliardář Rupert vzbuzuje celou svou kariéru kontroverze.

299,- Kč 39,- Kč

Jak myslí Steve Jobs / Kahney Leander

Obálka knihy Jak myslí Steve Jobs

Kniha Jak myslí Steve Jobs je průřezem kultu osobnosti, jenž Jobse obklopuje. Leander Kahney v knize odhaluje tajemství jeho neuvěřitelných výsledků. Odkrývá Jobsovo skutečné já – ne jeho srdce nebo jeho známý temperament, ale jeho mysl.

249,- Kč 99,- Kč
 

Jak na datovou schránku a elektronickou komunikaci s úřady / Jiří Lapáček

Obálka knihy Jak na datovou schránku
 a elektronickou komunikaci s úřady

Chcete vědět, jak vám může „elektronické úřadování“ ulehčit život? Máte obavy, že práci s datovou schránkou nezvládnete? Není se čeho bát, zkušený autor vám poradí vše, co budete potřebovat.

249,- Kč 99,- Kč

Jak na dokonalou prezentaci v PowerPointu /   kol.

Obálka knihy Jak na dokonalou prezentaci v PowerPointu

Tato užitečná příručka vám nejen poradí, jak dokonalou prezentaci v programu MS PowerPoint vytvořit, ale také jakým způsobem s hotovou prezentací pracovat.

199,- Kč 129,- Kč
 

Jak na golf / Leoš Kopecký 

Obálka knihy Jak na golf

Příručka z pera zkušeného golfisty, praktická a zároveň psaná s humorem a nadsázkou, je určena všem zájemcům o tento krásný sport. A proč hrát golf? Protože je to jeden z nejstarších, nejrozšířenějších a z nejzdravějších sportů na světě.

199,- Kč 59,- Kč

Jak na holky / Alec Greven

Obálka knihy Jak na holky

DOKÁŽEŠ SI CHYTŘE ZÍSKAT HOLČIČÍ SRDCE?

Nechte osmiletého autora, ať vám hezky od základů vysvětlí, jak si získat náklonnost děvčete. Jak na holky je pro kluky každého věku – od osmi do osmdesáti – a pro holky, které se těmhle klukům líbí.

99,- Kč 49,- Kč
 

Jak na spolkový rejstřík / David Zahumenský

Obálka knihy Jak na spolkový rejstřík

Jste jedním ze 60 tisíců existujících spolků, dříve občanských sdružení? Publikace Vás provede procesem nutného zápisu do spolkového rejstříku, který musí do konce roku 2016 provést všechny organizace, které měly dříve tuto právní formu.

189,- Kč 99,- Kč

Jak na strach a úzkost v těhotenství / Vladana Skutilová

Obálka knihy Jak na strach a úzkost v těhotenství

Publikace se věnuje případným kritickým obdobím těhotenství, snaží se vysvětlit principy vyšetření, která těhotná žena absolvuje, a popisuje, co od nich může očekávat.

239,- Kč 99,- Kč
 

Jak na svého teenagera / Gill Hines

Obálka knihy Jak na svého teenagera

Vychovávat teenagera testuje rodičovskou lásku k prasknutí. Pomoc je ale na dosah ruky! Tento praktický průvodce nabízí všem rodičům a ostatním členům rodiny osvědčené strategie pro každou situaci, které ihned můžete využít v praxi.

289,- Kč 99,- Kč

Jak na tátu / Alec Greven

Obálka knihy Jak na tátu

Možná si myslíte, že už všechny triky znáte, ale devítiletý Alec Greven ví, že pokud jde o tátu, musíte být stále ve střehu. Ať už je vám kolik chce a máte se svým rodičem jakýkoli vztah, věřte Alekovi, že vám pomůže zjistit, co na vašeho tátu platí.

99,- Kč 49,- Kč
 

Jak na to / Augusten Burroughs

Obálka knihy Jak na to

Augusten Burroughs, jeden z nejprodávanějších autorů podle žebříčku New York Times, autor úspěšného bestselleru, který vyšel v češtině pod názvem Hlava nehlava, přichází s průkopnickou knihou.

269,- Kč 49,- Kč

Jak na to! / Darek Pagerstrom

Obálka knihy Jak na to!

V této obrázkové publikaci naleznete instrukce a rady k řešení různých problémů z nejrůznějších oblastí lidského života.

499,- Kč 249,- Kč
 
Předchozí   1 |… 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | … 633    Další