Katalog knih

Dr. House vs. realita / Andrew Holtz

Obálka knihy Dr. House vs. realita

Autor zasazuje případy doktora House do reálných situací a skutečného prostředí a zabývá se problémy, se kterými se setkávají skuteční lékaři.

299,- Kč 99,- Kč

Dr. Máma : Zpověď pediatričky prvorodičky / Klára Sekyrová

Obálka knihy Dr. Máma : Zpověď pediatričky prvorodičky

Inspirující návod, jak přežít mateřství – z pohledu pediatričky prvorodičky. Když se žena stane mámou, svět se jí změní k nepoznání. A vlastně nejen svět – i ona se s mateřstvím stává novou verzí sebe sama.

299,- Kč 149,- Kč
 

Draci – Zábavná knížka pro kluky /

Obálka knihy Draci – Zábavná knížka pro kluky

POZOR! V této knize jsou draci! Tato výtvarná kniha pro statečné drakobijce obsahuje stránky k vybarvování, návrhy kreseb a triky.

299,- Kč 149,- Kč

Dráček od jezera Titicaca / Hernán Garrido-Lecca

Obálka knihy Dráček od jezera Titicaca

Knížka pro nejmenší čtenáře plná roztomilých ilustrací, exotických zvířat a tajemství, která může ukrývat jen hustý amazonský prales.

189,- Kč 69,- Kč
 

Dračí polévka / Alena Ježková

Obálka knihy Dračí polévka

Příběh vietnamského kluka Longa.

269,- Kč 129,- Kč

Dračí republika / R. F. Kuangová

Obálka knihy Dračí republika

Pokračování úspěšného románu Maková válka — epické fantasy inspirované dějinami Číny.

369,- Kč 249,- Kč
 

Dračí rytíři 1: Ohnivý drak / J. R. Castle

Obálka knihy Dračí rytíři 1: Ohnivý drak

Vstupte do světa Dračích rytířů! Před dvanácti lety se generál Vayn násilím zmocnil vlády na Alariských ostrovech. Dračí rytíři, elitní císařští bojovníci schopní přeměny v draky, byli v kruté bitvě zbaveni schopností.

199,- Kč 59,- Kč

Dračí rytíři 2: Stínový drak / J. R. Castle

Obálka knihy Dračí rytíři 2: Stínový drak

Volné pokračování úspěšné fantasy série o boji dračích rytířů s generálem Vaynem, který je spoutal v jejich lidské podobě.

199,- Kč 59,- Kč
 

Dračí úlet / Oldřiška Ciprová

Obálka knihy Dračí úlet

Časy v království zvaném Middletown se změnily. Nic už nebude jako dřív, dokud se čaroděj Wogard neuráčí pořádně čarovat nebo král Filomen nezačne konečně jednat.

199,- Kč 99,- Kč

Drahá mama / Dear Alice / Alice Masaryková

Obálka knihy Drahá mama / Dear Alice

Korespondence matky a dcery z let 1915–1916, kdy byla Alice vězněna ve Vídni. K poprvé publikovanému souboru připojeny vzpomínky A. Masarykové Kriminál. Bohatá obrazová příloha, poznámkový aparát, jmenný rejstřík. Ed. D. Hájková a J. Soukup.

200,- Kč 99,- Kč
 

Drahokamy štěstí / Sri Chinmoy

Obálka knihy Drahokamy štěstí

Drahokamy štěstí jsou pokladnice moudrosti a radosti – sbírka krátkých a hlubokých úvah, praktických cvičení a inspirujících aforismů. Kapitoly zaměřené na témata jako mír, nadšení, upřímnost či naděje vytváří pestrou tapisérii, která potěší každého.

199,- Kč 179,- Kč

Drak Natlučnos / Lenka Rožnovská

Obálka knihy Drak Natlučnos

Tahle pohádka končí láskou, která není pro draka. Pro čtenáře od 6 let.

229,- Kč 99,- Kč
 

Drak nepřemožitelný / Tomáš Lhotský

Obálka knihy Drak nepřemožitelný

Česká humorná pohádka pro děti i dospělé popisuje netradičním způsobem přemožení draka, kterého se podařilo přemluvit k životu na zámku mezi lidmi. Drak místním pomáhá, ale zároveň jim způsobuje i spoustu problémů. Kniha je i výchovně zaměřená.

125,- Kč 39,- Kč

Drak v řetězech / Daniel Fox

Obálka knihy Drak v řetězech

První kniha fantasy trilogie Mo-šuej: Knihy kamene a vody. Poutavý příběh revolty a lásky se odehrává v prostředí, jehož magie je ukryta v kameni a vodě.

343,- Kč 172,- Kč
 

Drakouni / Zdeněk Král

Obálka knihy Drakouni

Tři tvorečkové, kteří se vyklubou na svět, mají zoubky, drápky, ocásky ale hlavně šupiny… Co jsou zač? Jmenují se Frantík, Lojzík a Pepík, pocházejí z pradávných dob prehistorických dinosaurů, a aby toho nebylo málo, říkají si "drakouni".

199,- Kč 99,- Kč

Drákula nesmrtelný / Dacre Stoker

Obálka knihy Drákula nesmrtelný

Drákula Nesmrtelný je volným pokračováním klasického Drákuly od Brama Stokera, ztělesnění hororového žánru, prototypu a nedostižného modelu dnes tak populárních příběhů o upírech.

399,- Kč 239,- Kč
 

Drama / Raina Telgemeierová

Obálka knihy Drama

Callie miluje divadlo. A když se na její škole začne připravovat divadelní představení, neváhá ani minutu a přihlásí se.

249,- Kč 79,- Kč

Drama desatera dní / Ellery Queen

Obálka knihy Drama desatera dní

Po letech se Ellery Queen navrací do malého amerického města na pozvání bohatého podnikatele Diedricha Van Horna, aby v pohostinství jeho domu psal knihu. Pravý důvod ale spočívá ve sledování hostitelova syna ve chvílích, kdy je postižen ztrátou paměti.

259,- Kč 99,- Kč
 

Dramata / Karol Efrajim Sidon

Obálka knihy Dramata

Kompletní vydání divadelních a rozhlasových her. Přítomný soubor tak poprvé představí celé Sidonovo dramatické dílo, včetně her považovaných za ztracené.

499,- Kč 149,- Kč

Dramata jazyka / Jiří Studený

Obálka knihy Dramata jazyka

Autor přistupuje k literárně zaměřenému tvůrčímu psaní interdisciplinárně a multikulturně , stroze analytické pasáže střídá s esejistickými vstupy odhalujícími diskursivně obtížně zachytitelné aspekty tvořivosti.

249,- Kč 79,- Kč
 
Předchozí   1 |… 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | … 665    Další