Bible / Ilustrované příběhy pro děti

José Morán
Obálka knihy Bible

Kniha, kterou máte v rukou, není kompletní Biblí, je to výběr a úprava osmdesáti epizod, které jsme považovali za nejdůležitější a nejsrozumitelnější pro malé čtenáře.

Tento svazek obsahuje nejvýznamnější výjevy ze Starého a Nového zákona, doplněné krásnými ilustracemi, které vám také pomohou při čtení.

Děti se nejen seznámí se základními biblickými příběhy, ale také se poučí o době, kdy vznikaly. Mohou prozkoumat Šalamounův chrám, seznámit se s životem kočovníků v době Mojžíšově, ale i s chováním Římanů v době Ježíšově. Nechybí také mapa prostoru, kde se biblické příběhy odehrávají.

Původní cena: 499,- Kč
Nová cena: 299,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Sun
Originální název: Biblia infantil ilustrada
Překlad: Hana Jovanovičová
Ilustrace: Marifé Gonzálezová
vázaná, 262 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.