7 kytarových skladeb s kapkou radosti

Jana Musilová
Obálka knihy 7 kytarových skladeb s kapkou radosti

Titul 7 kytarových skladeb s kapkou radosti obsahuje ve skutečnosti 8 kytarových skladeb. Protože se autorka inspirovala základními čakrami lidského těla, české názvy skladeb vycházejí z charakteristik jednotlivých čaker. Skladby jsou zapsané pouze do not bez tabulatur, u not je však vypracovaný prstoklad. Soubor je určen pro pokročilejší kytaristy, ať už žáky vyšších ročníků ZUŠ, nebo nižších ročníků konzervatoří.

Původní cena: 239,- Kč
Nová cena: 119,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Adiaphora - Chmelík Petr
šitá, 22 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.