Atlas hub

Patrycja Zarawska
Obálka knihy Atlas hub

Při procházce v lese můžete narazit na nespočet různých druhů hub. Některé spatříte na první pohled, jiné se umně skrývají pod jehličím a lesními rostlinami. Naučte se s námi rozpoznávat více než 200 druhů hub českých lesů a buďte si při sbírání jistí, zda jde o jedlou, nejedlou, či dokonce jedovatou houbu. U každého druhu najdete jeho podrobný popis, nejčastější místa, kde jej hledat, a také využití v kuchyni nebo jiné zajímavosti. Kniha je určena především pro začínající houbaře, ale i ti zkušenější si při čtení přijdou na své.

Původní cena: 349,- Kč
Nová cena: 229,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Bookmedia
Originální název: Atlas grzybow
Překlad: Bogdan Heinz
vázaná, 192 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.