A Cup of Style: Diář 2024 (A5)

Nicole Šestáková Ehrenbergerová
Obálka knihy A Cup of Style: Diář 2024 (A5)

S diářem pro rok 2024 od Lucie a Nicole z oblíbeného blogu A Cup of Style si naplánuješ všechny své aktivity hezky přehledně. Týdenní plánovač s prostorem na vlastní poznámky ti pomůže zorganizovat každodenní povinnosti i zážitky. Kromě toho v něm najdeš motivační plánovače, „to do" listy i místo na uchování vzpomínek. Diář doprovází ilustrace od Anny Vančurové a obálku jako vždy doplňuje praktická gumička.

Původní cena: 369,- Kč
Nová cena: 149,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: #booklab
vázaná, 192 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.