Bajtíci a geometrie / Základy geometrie pro školáky

Hana Daňková
Obálka knihy Bajtíci a geometrie

Objevte geometrii! Je to snadné, jen se musí začít včas.
Už dávných dobách bylo jasné, že geometrie naučila lidi myslet. To platí stále. V našich školách se tento moudrý citát nevyužívá. Především v nižších třídách měla vládnout matematice. Pomocí geometrie se matematika stane zajímavou. Kdo jiný by se měl učit myslet než prvňáci?
Jedním důvodem, proč je matematika obtížná, je zanedbaná geometrie. Vědomosti se lépe zafixují, pokud jsou podpořeny grafickou představou. V knize Bajtíci a geometrie se děti naučí snadným a zajímavým způsobem základní geometrické pojmy, jejich vlastností a zajistí dobrý úvod do matematiky.

Ve vyšších třídách a především na vysoké škole je velmi častý výrok studentů „nemám prostorovou představivost“, jako obhajoba, proč to neb ono student nezvládá. Je to jasný důkaz toho, že se nenaučil prostorové představivosti. Ta se dá naučit, jen se musí začít už v první třídě ZŠ.

Původní cena: 349,- Kč
Nová cena: 129,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Multimedia ART
vázaná, 128 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.