Appassionata

Karla Erbová
Obálka knihy Appassionata

Karla Erbová vydala 40 básnických sbírek, nemalou část z nich tvoří zamýšlení nad osudy osobností, které ji zaujaly, např. van Gogh, Dante, Fermi, Chopin a Sandová, Němcová, A. Schweitzer a další. Osudy těch, kteří sahají výš – a často za to nemálo zaplatí... Zaujal ji pochopitelně i Beethoven, jehož hudbu miluje, jeho výkřik: Ewig dein a připomínka pobytu v Karlových Varech. Považuje to za své malé poděkování jemu a jeho hudbě, která tolikrát pomohla při nelehkých chvílích v životě - a nejen jí. Sbírku Appassionata ilustrovala výtvarnice Eva Hubatová, kterou s autorkou pojí několikaletá spolupráce. Básnířka, také prozaička a publicistka Karla Erbová je členkou PEN klubu, Obce spisovatelů a Střediska západočeských spisovatelů. Její verše byly přeloženy do němčiny, polštiny, lužické srbštiny, esperanta, italštiny, bulharštiny a francouzštiny. Mimo jiné je nositelkou Ceny Jana Zahradníčka za českou poezii z roku 1999.

Původní cena: 130,- Kč
Nová cena: 65,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: ArtKrist
Ilustrace: Eva Hubatová
brožovaná, 44 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.