Krize mého středo-věku

Petr H. Křivánek
Obálka knihy Krize mého středo-věku

Většina z vás, alespoň podle českých statistik, se s tím už setkala. V práci či jinde ve společnosti si připadáte starší než ostatní. Přestáváte rozumět chování některých lidí. Vaši vrstevníci se stávají cizinci, se kterými si najednou nemáte co říct. Rozrůstá se ve vás nedůvěra vůči ostatním. Zkrátka abych parafrázoval slova písně od skupiny Visací Zámek: „Nevěřte nikomu, komu je přes třicet.“ A pokud k tomu všemu ještě přijdete o práci, kde jste působili i několik let, nestačíte se divit, jak se váš svět radikálně změnil. Co je toho příčinou? Kdo za to může? Neudělal jsem nic špatně, jen jsem se snažil dělat věci, jak se má. Jenže jak se to vlastně má? Otázky se rojí v hlavě a odpovědí se nedostává. Tato kniha není návodem, jak středo-věkou krizi překonat, jen výřez ze života jednoho člověka, který se do takové situace dostal a chtě nechtě byl donucen k ní zaujmout postoj.

Původní cena: 270,- Kč
Nová cena: 240,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Talent Pro ART
vázaná, 190 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.