100 her pro každou příležitost / Hrajte si s přáteli – kdekoliv a kdykoliv

Ivan Brett
Obálka knihy 100 her pro každou příležitost

Kniha 100 her pro každou příležitost je určena pro každého, kdo chce trávit více času s rodinou a přáteli. Hry rozvíjejí představivost, schopnost řešit problémy i mezilidskou komunikaci a lze je hrát téměř kdekoliv a kdykoliv. K hraní navíc nepotřebujete prakticky vůbec nic, i přesto je zábava zaručena.
Chcete zabavit děti, strávit aktivně večer v rodinném kruhu nebo prolomit trapné ticho, rozproudit zábavu na večírku či procvičit své vypravěčské dovednosti? Kniha 100 her pro každou příležitost je plná návodů na hry, které můžete hrát téměř kdekoliv a kdykoliv. Zaženou nudu při dlouhé cestě autem, zkrátí čekání na jídlo u stolu, anebo si je prostě můžete zahrát jen tak – po večeři, když jsou všichni spolu. Výhodou je, že k hraní nepotřebujete prakticky vůbec nic.

Původní cena: 349,- Kč
Nová cena: 244,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Nakladatelství Kazda
Originální název: The Floor is Lava
Překlad: Tomáš Bíla
brožovaná, 272 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.