Growns Up

Marian Keyesová
Obálka knihy Growns Up

A brand-new book from the #1 bestselling author of The Break and The Woman Who Stole My Life. They're a glamorous family, the Caseys. Johnny Casey, his two brothers Ed and Liam, their beautiful, talented wives and all their kids spend a lot of time together--birthday parties, anniversary celebrations, weekends away. And they're a happy family. Johnny's wife, Jessie--who has the most money--insists on it. Under the surface, though, conditions are murkier. While some people clash, other people like each other far too much . . . Still, everything manages to stay under control--that is, until Ed's wife, Cara, gets a concussion and can't keep her thoughts or opinions to herself. One careless remark at Johnny's birthday party, with the entire family present, and Cara starts spilling all their secrets. As everything unravels, each of the adults finds themselves wondering if it's--finally--the time to grow up.

Původní cena: 449,- Kč
Nová cena: 159,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Penguin Books
brožovaná, 639 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.