Bez léků – Čtyři pilíře přirozeně dobré kondice

Madisyn Taylor
Obálka knihy Bez léků – Čtyři pilíře přirozeně dobré kondice

Spoluzakladatelka holistických lifestylových webových stránek DailyOM vás pomocí čtyř pilířů přirozeného zdraví nenásilně a srozumitelně provede obdobím přechodu od přehnané závislosti na lécích ke skutečnému vyléčení se.
Když nepomůže medicína, zkuste to jinak…
Madisyn Taylor sama trpěla depresemi a úzkostmi, ale také chronickými fyzickými bolestmi, které nebraly konce. Strávila desítky let hledáním odpovědí – nejprve se obrátila na lékařskou komunitu, která ji ale uvrhla do nekonečného kolotoče doktorů, vyšetření a hlavně do náruče chorobné závislosti na lécích, po nichž byla apatická a bez života. Nakonec se Madisyn rozhodla předepsané léky neužívat a zaměřit se na přírodní, holistickou medicínu. Po letech praktikování a výzkumu vyvinula wellness program, který jí znovu umožnil mít kontrolu nejen nad svým zdravím, ale i životem. Neléčená je její koncept, v němž předává čtenářům své zkušenosti s tím, jak se osvobodila ze svazujících mentálních okovů a fyzických onemocnění a stala se zdravou, šťastnou a produktivní ženou. Je to také pomocník, díky němuž budete schopni zahrnout její techniky do vaší osobní cesty za zdravím.
Získejte zpět své zdraví bez vedlejších účinků léků
Madisyn nabízí každodenní program s jednoduchými kroky založenými na čtyřech pilířích, které vám pomohou vybudovat doživotní základ pro vaše zdraví: vyčistěte si mysl, posilte své tělo, hýčkejte svou duši a obklopte se lidmi „svého kmene“. Pokud chcete být a zůstat šťastní, nalézt úlevu od deprese a úzkosti nebo se uzdravit a začít zdravou změnu, pak Neléčená je jemná, soucitná a dosažitelná cesta, která vás posílí, abyste dokázali získat zpět svůj život a žít naplno.

Původní cena: 269,- Kč
Nová cena: 69,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Anag
Originální název: Unmedicated: The Four Pillars of Natural Wellness
Překlad: Bronislava Grygová
brožovaná, 176 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.