Bez pravdy není naděje / aneb Zázraky se dějí

Pavel Boubelík
Obálka knihy Bez pravdy není naděje

První i druhé vydání této velmi osobní zpovědi si autor vydal sám na vlastní náklady, pro sebe, svoji rodinu a přátele. Nyní po sedmi letech vychází již třetí oficiální vydání, které je určeno nejen pro širokou čtenářskou obec, ale též pro lidi závislé na démonu alkoholu. V knize si přečtou, kam až člověk může padnout, ale jak je velká šance a naděje, se z toho dostat. Tohle není vymyšlený román, je to skutečný životní příběh člověka, který svou vlastní vůlí a vírou překonal zlo, které jej táhlo k vlastnímu sebezničení. V knize šel autor až na dřeň, nic netajil a nezkrášloval. Je neuvěřitelné, že se kniha stala součástí psychoterapie na protialkoholním oddělení psychiatrické léčebny v Kroměříži. Pokud byste pana Boubelíka viděli, nevěřili byste, čím vším si musel projít. Pokud by kniha zachránila jen jednoho člověka, její vydání by mělo smysl.

Původní cena: 119,- Kč
Nová cena: 49,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Ergo Brauner
lepená, 128 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.