Blood Orange

Harriet Tyce
Obálka knihy Blood Orange

AN ELECTRIFYING DEBUT THRILLER FOR FANS OF APPLE TREE YARD AND ANATOMY OF A SCANDAL - INTRODUCING A STUNNING NEW VOICE IN PSYCHOLOGICAL SUSPENSE Alison has it all. A doting husband, adorable daughter, and a career on the rise - she's just been given her first murder case to defend. But all is never as it seems... Just one more night. Then I'll end it. Alison drinks too much. She's neglecting her family. And she's having an affair with a colleague whose taste for pushing boundaries may be more than she can handle. I did it. I killed him. I should be locked up. Alison's client doesn't deny that she stabbed her husband - she wants to plead guilty. And yet something about her story is deeply amiss. Saving this woman may be the first step to Alison saving herself. I'm watching you. I know what you're doing. But someone knows Alison's secrets. Someone who wants to make her pay for what she's done, and who won't stop until she's lost everything....

Původní cena: 389,- Kč
Nová cena: 129,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Wildfire
brožovaná, 327 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.