Oliver Loving

Obálka knihy Oliver Loving

One warm night Oliver Loving joins his classmates at the annual school dance, hoping for a glimpse of the girl he's long been in love with. But as music fills the gymnasium and students timidly approach the dancefloor, a young man enters with a gun, leaving five people dead and Oliver in a coma. A decade later, Oliver remains in limbo, wordless and paralyzed. His brother has long since fled. His father has turned to drink in the Texan desert. His town has withered, its people unable to forget. Only his mother, buoyed by the result of fresh neurological tests, holds onto the unshakeable hope that Oliver will soon wake up, and finally answer the questions that have slept with him for ten long years.

Původní cena: 279,- Kč
Nová cena: 69,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Atlantic Books
brožovaná, 395 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.