Andy / Průvodce pro vysokohorské turisty, horolezce a skialpinisty

John Biggins
Obálka knihy Andy

Tato souborná a do značné míry unikátní publikace o andských vrcholech pokrývá i mnohé oblasti And, které dosud nebyly nikde blíže popsány. V angličtině se dočkala již čtvrtého vydání a zatím byla přeložena do francouzštiny, španělštiny, polštiny - a nyní také do češtiny. Autor, John Biggar, přitom za 25 let svého aktivního působení v Andách osobně vylezl a na lyžích zdolal přes 300 vrcholů s nadmořskou výškou nad 5000 m.

Jedinečný souborný průvodce po významných vrcholech And.
Detailní údaje k výstupům na 100 hlavních andských šestitisícovek.
Popisy výstupů na víc než 300 dalších vrcholů.
Přes 240 zákresů tras a 80 schématických mapek.
Množství názorných situačních snímků.
Bohaté informace také pro skialpinisty.

Původní cena: 749,- Kč
Nová cena: 149,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Junior
Originální název: The Andes - A Guide for Climbers
Překlad: Václav Klumpar
brožovaná, 400 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.