Anarchy book / The world is different now

Megan DeVos
Obálka knihy Anarchy book

THIRTY MILLION READERS WORLDWIDE. INCLUDES EXCLUSIVE NEVER BEFORE SEEN CHAPTER. 'The Hunger Games meets The Road' MTV The world is different now. There are no rules, no governments, and no guarantees that you'll be saved. Rival factions have taken over, fighting each other for survival with no loyalty to anyone but their own. At 21, Hayden has taken over Blackwing and is one of the youngest leaders in the area. In protecting his camp from starvation, raids from other factions and the threat of being kidnapped, he has enough to worry about before he finds Grace. The daughter of the head of the rival camp Greystone, she is slow to trust anyone, much less the leader of those she has been trained to kill. This is danger. This is chaos. This is anarchy.

Původní cena: 259,- Kč
Nová cena: 59,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Orion
brožovaná, 369 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.