Izrael a palestinská území - Lonely Planet

Dan Savery Raz
Obálka knihy Izrael a palestinská území - Lonely Planet

Izrael a palestinská území na křižovatce Asie, Evropy a Afriky – jak z geografického, tak kulturního hlediska jsou od počátku dějin místem setkávání kultur, říší a náboženství.
S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země!
– Úžasné zážitky – inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst
– Naplánujte si cestu – užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle svých představ
– Mimo známé trasy – naši autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného

Zvláštní kapitoly – Chrámová hora ve 3D – Bezpečné cestování – Náboženské památky – Hraniční přechody

Původní cena: 599,- Kč
Nová cena: 299,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Svojtka
Originální název: Israel & Plaestinian Territories
Překlad: K. H. Doutná
brožovaná, 448 stran

Kategorie: Cestování, mapy

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.