The Colour of Bee Larkham's Murder

Sarah J. Harris
Obálka knihy The Colour of Bee Larkham's Murder

How do you solve a mystery when you can't remember the clues? 'A rich tapestry... distinctive and compelling' Observer `A beautiful, original novel, at once funny and tragic and brave' Sarah Pinborough There are three things you need to know about Jasper. 1. He sees the world completely differently. 2. He can't recognise faces - not even his own. 3. He is the only witness to the murder of his neighbour, Bee Larkham. But it's hard to catch a murderer when you can't recognise their face... An extraordinary and compelling debut which will make you see the world in a way you've never seen it before

Původní cena: 399,- Kč
Nová cena: 99,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: HarperCollins
brožovaná, 438 stran

Kategorie: Krásná literatura

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.