90 dnů ve stínu Žlutého kopce

Lukáš Karnet
Obálka knihy 90 dnů ve stínu Žlutého kopce

Děj knihy se odehrává v Brně na přelomu let 2010/2011. Deníkové záznamy přibližují obyčejný, i když předvánočně hektický, život hlavního hrdiny. Do jeho života vstupují pomalu a nenápadně obtíže, které předtím nikdy neměl. Vše se mění v okamžiku, kdy lékař vyřkne onkologickou diagnózu. Životní jistoty se zřítily a hlavní hrdina, i když ani předtím nemohl brát zdraví jako samozřejmost, si náhle uvědomuje, že vše je najednou relativní.

Původní cena: 125,- Kč
Nová cena: 29,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Šimon Ryšavý
brožovaná, 94 stran

Kategorie: Krásná literatura

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.