Řízení moderního státu

Jakub Šteinfeld
Obálka knihy Řízení moderního státu

Tato publikace se zabývá aktuálním společenským tématem, jak efektivně řídit moderní stát v rovině konkrétních ekonomických a politických nástrojů. Autoři se domnívají, že vzhledem k současnému způsob řízení země je nutné vést otevřenou diskuzi o změnách řízení a následně tyto změny také realizovat. Přicházejí proto s návrhy možných řešení a de facto se základem pro novou teorii řízení moderního státu.

Původní cena: 239,- Kč
Nová cena: 99,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Presco Group
brožovaná, 117 stran

Kategorie: Naučná

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.