Budoucnost architektury / ve 100 budovách

Marc Kushner
Obálka knihy Budoucnost architektury

Architektura stojí v době neomezených možností před náročnými otázkami – lidé čekají od staveb nemožné: Papírový stan. Budova, jež pohlcuje smog. Výzkumná laboratoř pohybující se na sněhu. A tak dále… Chceme stavby, které nám pomohou ochránit životní prostředí; stavby, jež nás potěší a zároveň nám budou k užitku; stavby spojující nové technologie a recyklované materiály. V této knížce najdete nejnovější stavby současnosti, ale i budoucnosti. Vydejte se s Markem Kushnerem na cestu kolem světa a obdivujte jedinečné výzvy architektury moderní doby.

Původní cena: 279,- Kč
Nová cena: 199,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Noxi
Originální název: The Future of Architecture in 100 Buildings
Překlad: Radovan Baroš
vázaná, 176 stran

Kategorie: Odborná a technická literatura

Recenze v médiích:

Kushner, Marc: Budoucnost architektury ve 100 budovách

iLiteratura, Jan Lukavec, 2.10.2016
Nápadité nejsou jen stavby, které publikace prezentuje, ale i způsob, jímž to dělá. Nenajdeme v ní geometrické nákresy ani technické parametry, pouze barevné vizualizace s krátkým textem. Komentář vždy hutně, stručně, ale i hravě a poeticky shrnuje, v čem spočívá význam daného objektu.

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.