Hollý Martin - O duši a sexu / Rozhovor s Marií Těthalovou

Marie Těthalová
Obálka knihy Hollý Martin - O duši a sexu

Rozhovor s psychiatrem a sexuologem Martinem Hollým nahlíží do systému psychiatrické péče, jeho úskalí a nadcházejících proměn v podobě reformy psychiatrie, překonává mýty o psychických poruchách a představuje možnosti jejich léčení. Zabývá se také sexualitou jako nedílnou součástí života každého člověka, a to jak v jejích obvyklých projevech, tak v případných variantách a poruchách. Cílem rozhovoru je přispět k odtabuizování tématu psychiatrie a duševních poruch, destigmatizace duševně nemocných a otevření prostoru pro dialog mezi laiky a odborníky. Seznamuje také s oborem lékařské sexuologie.

Původní cena: 329,- Kč
Nová cena: 149,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Portál
brožovaná, 248 stran

Kategorie: Odborná a technická literatura

Recenze v médiích:

Hollý, Martin: O duši a sexu (in Respekt)

iLiteratura, Jan Lukavec, 1.6.2016
Zájemcům o oba fenomény předznamenané v názvu se kniha dá jistě doporučit. Dříve často potlačovaná témata – sexualitu i psychická onemocnění – v rámci možností představuje srozumitelně a čtivě. Živosti debaty přispívají i inteligentní, ale nijak odbornické otázky tazatelky.

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.