Kuchyně. Dětem vstup povolen

Eva Taková
Obálka knihy Kuchyně. Dětem vstup povolen

Jsou děti v kuchyni katastrofa, nebo záruka příjemně stráveného dopoledne? Vstávají vám při představě přípravy tříchodového menu vlasy hrůzou na hlavě a dumáte, kam upíchnout potomky, aby se oni nezranili a vy se nezbláznili?

Kuchyně. Dětem vstup povolen vám ukáže, že zapojit děti do vaření může být velká paráda, zábava a záruka skvěle společně stráveného času. Je plná jednoduchých a zdravých receptů, které větší děti zvládnou prakticky samy; karet, díky kterým si vaši potomci nejen předchystají ingredience, ale třeba i zvládnou nákup surovin; her a nápadů, jak zabavit ty, kterým ještě nepatří do rukou ostré nástroje.

Zkrátka a dobře – už nemusíte odkládat děti při vaření do pokoje, obýváku, k sousedům nebo k televizi, zapojte je a jednou třeba budou vařit oni vám!

Původní cena: 348,- Kč
Nová cena: 98,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Jota
Ilustrace: Jana Nachlingerová
kroužková, 216 stran

Kategorie: Zdraví a životní styl

Recenze v médiích:

Taková, Eva: Kuchyně. Dětem vstup povolen

iLiteratura, Jitka Nešporová, 20.8.2015
Všechno v kuchyni je hra. Co třeba pomocí potravinářských barev upéct duhovou bábovku? Nebo zkusit kečup, hořčici či tvaroh jako prstové barvy? Proměnit kuchyni v pracoviště NASA a předvést mimozemským civilizacím, jak funguje mixér? Kuchařka Evy Takové přináší kromě osvědčených receptů i nečekané instrukce pro malé i velké nebojsy. Barevný svět Jany Nachlingerové bude zase lahodit oku kuchyňských víl.

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.