Vstát znovu se slepicema

Joshua Ferris
Obálka knihy Vstát znovu se slepicema

Paul O’Rourke má slušnou zubařskou praxi a k ní ještě slušnější krizi středního věku. Anebo, řečeno jednodušeji, neví, co sám se sebou: nesnáší stroje a přístroje, ale miluje svůj iPhone; zuřivě fandí Red Sox, ale každé jejich vítězství mu způsobí depresi; rád by byl ateistou, ale pořád se té víry nějak ne a ne pustit.
A když si někdo přisvojí jeho totožnost a začne si jeho jménem zakládat pohoršující webové stránky a účty na Facebooku a Twiteru, najednou mu přestane být jasné, kdo vlastně je. A pátrání po podvodníkovi ho postaví před otřesnou otázku, jestli to vlastně ten padouch nevzal za lepší konec, než on sám, jestli „ten druhý“, vlastně není lepší Paul O’Rourke než on.
Třetí román amerického autora (1974), který se v posledních letech prosazuje jako jeden z nejvýraznějších literárních hlasů své generace.

Původní cena: 299,- Kč
Nová cena: 49,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Mladá fronta
Překlad: Richard Podaný
vázaná, 304 stran

Kategorie: Krásná literatura

Recenze v médiích:

Ferris, Joshua: Vstát znovu se slepicema

iLiteratura, Johana Horálková, 8.11.2015
Zubař má v mnoha ohledech těžký úděl. Téměř nikdo ho nenavštěvuje rád a někteří se mu vyhýbají jak čert kříži. Ponor do zkoušeného nitra zubaře Paula O’Rourka, hlavního hrdiny románu Vstát znovu se slepicema, vynesl loni americkému spisovateli Joshuovi Ferrisovi užší nominaci na Man Bookerovu cenu.

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.