Deformace demokracie? / Opoziční smlouva a česká politika 1998–2002

Lubomír Kopeček
Obálka knihy Deformace demokracie?

Jak vznikla Opoziční smlouva? Jaká byla role Václava Havla, Miloše Zemana, Václava Klause, Josefa Luxe či Jana Rumla? Z čeho se zrodila krize v České televizi a jaké byly její důsledky? Existují zahraniční analogie Opoziční smlouvy? Vedlo spojenectví ČSSD a ODS z let 1998–2002 k deformaci či tunelování demokracie? Proč se česká politika barbarizovala? Čtivá práce známého politologa je pokračováním jeho předchozí knihy Éra nevinnosti. Česká politika 1989–1997. Autor zde mapuje důležitý předěl v dějinách české politiky, spojený s kontroverzní Opoziční smlouvou, a nabízí pronikavou analýzu klíčových událostí této doby. Text doplňují dobové fotografie, které dokreslují specifickou atmosféru let 1998–2002.

Původní cena: 299,- Kč
Nová cena: 99,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Barrister & Principal
vázaná, 340 stran

Kategorie: Historie

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.