Dieta pro posílení imunity

Jutta Poschetová
Obálka knihy Dieta pro posílení imunity

Zdraví, dobrý pocit, wellness - po celý život! Dosáhnout ideální hmotnosti a mít ze sebe dobrý pocit! K tomu vám pomůže aplikace stravovacího programu uvedeného v této knize. Změna stravování je snadná, a pokud budete nové stravovací návyky dodržovat, nebudete mít s nadváhou již nikdy problémy. Obtíže, které způsobuje špatný způsob stravování, nedostatek pohybu a stres, dostanete pod kontrolu a postupně se jich zbavíte. Současně předejdete vzniku takových chorob, jako jsou inzulínová rezistence, cukrovka, Alzheimerova choroba a kardiovaskulární poruchy. Jak to funguje? To vám vysvětlí výživová poradkyně Jutta Poschetová, která vyvinula a úspěšně vyzkoušela stravovací program, který je postaven na originálním 4-denním rotačním principu skupin potravin. Díky tomu se aktivuje látková výměna, imunitní systém se trvale posiluje, zahojí se postupně nejrůznější záněty v těle a v konečném efektu se sníží hmotnost. A to vše bez jo-jo efektu! Aktivujte své tělo a duši pomocí celostního léčebného konceptu pro podporu látkové výměny! Využijte rad ohledně sportovního programu! 28-denní plán pro změnu stravovacích návyků, který zahrnuje pestrou stravu, screening látkové výměny organismu a výživové poradenství. Jednoduché a chutné recepty pro posílení imunitního systému. Zdravotní testy včetně vyhodnocení a zohlednění potravinové nesnášenlivosti a další nové preventivní testy. 4-fázový power program k regulaci inzulínu v organismu a pro redukci váhy. Novodobé detoxikační programy pro očistu jater a střev, sloužící k posílení vaší životní energie. Jutta Poschetová pracuje jako výživový poradce a spolupracuje jako odborník v oblasti otázek výživy s mnoha lékaři, léčiteli, výživovými, sportovními a wellness poradci po celém Německu. Společně konzultují praktikování jejího vyzkoušeného, celostního, léčebného stravovacího programu k aktivaci látkové výměny v těle. Žije v Mnichově.

Původní cena: 289,- Kč
Nová cena: 99,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Fortuna Libri
Originální název: Die Jutta Poschet Immun Diät
Překlad: Pavla Jarošová
brožovaná, 153 stran

Kategorie: Dítě a rodina

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.