7 kamenů pro cizoložnou ženu

Vénus Khoury - Ghata
Obálka knihy 7 kamenů pro cizoložnou ženu

V malé vesnici na okraji pouště se odehrává příběh Noor, jenž je jednoho dne znásilněna cizincem. Otěhotní a má být ukamenována za cizoložství. Celá vesnice je k jejímu osudu naprosto lhostejná. Její obyvatelé mají jiné zájmy, než lidé z měst. Nebojují o moc a bohatství. Bojují proti písku, který napadá jejich chatrče, suchu a horkému větru ze Sahary. Pouze Francouzka, humanitární pracovnice, jež odešla z Paříže, aby unikla své osamělosti, žalu a milostnému životu v troskách, se snaží Noor zachránit a požádá o milost náboženské vůdce. Pokusí se o nemožné. Poprosí nejvyššího představeného, aby trest odložil alespoň do doby, než Noor porodí dítě, které čeká… Skvělá vypravěčka Vénus Khoury-Ghata nastiňuje portréty žen s odlišným pohledem na svět, žen s tragickým osudem, zmítajících se mezi úctou k tradicím, touhou po svobodě a právem na lásku a rozkoš.

Původní cena: 269,- Kč
Nová cena: 199,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Víkend
Originální název: Sept pieres pour la femme adultére
Překlad: Kateřina Vychopňová
vázaná, 224 stran

Kategorie: Krásná literatura

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.